Skocz do zawartości

Kolejne wydarzenie


Ciastko08 - Klaudia G.

Rekomendowane odpowiedzi

No to mam dla Was kolejne cwiczenie.

 

Co sie wydarzylo 26.12.2008 roku?

Jakie byly moje odczucia

 

 

Odpowiedz dzisiaj o 22 lub jutro o 15:00 jak wolicie:D:D

Edytowane przez Ciastko08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja może zacznę:D

 

co sie działo?

 

9 buław,5 mieczy,6 denarów, 10 kielichów, król mieczy- mysle że musiałaś podjąć jakaś decyzję ,pozniej ktoś Ci pomógł i postawił na nogi? Otrzymałaś prezent, pomoc (patrzac na 5 denarów) oraz stanełaś na nogi (10 kielichów), król mieczy wskazuje na nowe widoki i wzięcie się w garść i siłe.

 

uff

 

co czułaś?

 

7 buław, 8 denarów, 8 buław - myśle że na początku byłaś zdezorientowana jednak pozwoliło Ci to działać dalej taki zastrzyk energii, plan na przyszłość ogolnie mam wrażenie jakby przybyło Ci wwiary w siebie.. lepsza perspektywa na przyszłość.

 

zbierajac to wszystko do kupy myśle że podjęłaś jakaś ważną decyzje w zyciu i ktoś Ci w tym pomógł mocno Ciebie wsparł:D

Edytowane przez Dharma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosiadłam na chwilę i rozłożyłam karty, choć nie wiem czy dobrze zrobiłam.. rano zawsze mi się najlepiej wróży.. no ale... jako że nie będę drugi raz rozkładać kart, więc wklejam:

Co się wydarzyło 26.12.2008 Paź Buław 5 Kielichów 8 Monet Dostaliście wiadomość, albo ktoś zachował się niedojrzale, albo jakoś „brzydko”, nieodpowiedzialnie, był wrogo nastawiony, może nie dotarliście w jakieś miejsce na czas.. (bo np zepsuł się pojazd).5 Kielichów to żałoba, może ktoś umarł i dostaliście telegram.. albo generalnie zły dzień... po prostu

Bardzo wyczerpujący, zarówno dla ciała jak i umysłu, może byliście odcięci od świata....

 

Jakie były moje odczucia 8 Mieczy Królowa Mieczy.. smutek, gorycz, chęć ucieczki, zamknęłaś sie w sobie, było ci ciężko. Chyba dowiedziałaś się czegoś i zapanował chaos w życiu, potrzebowałaś coś przemyśleć, czułaś się bardzo źle, chyba nie mogłaś w to uwierzyć.. pogubiłaś się, może miałaś poczucie winy? Czułaś się samotna.. miałaś dość czegoś..Może wszystko w środku Ciebie krzyczało... ale ogólnie dałaś radę, cokolwiek to było.

 

Z czym było związane wydarzenie Rycerz Buław 5 Mieczy Z mężczyzną jakimś, jego zachowaniem, ewentualnie pojazdem.. może jakiś konflikt, kłótnia? Stało się coś, czego wcześniej nikt nie przewidział...

 

Stawiam na jakąś awanturę w domu, czyjąś śmierć, ewentualnie zepsuł się samochód, nie chciał odpalić..Możliwe, że ktoś przyjechał do Was tego dnia..

Jutro pogłówkuje jeszcze...

 

Jak to nie to, to następnym razem po 21.00 nie rozkładam kart ;)

Edytowane przez olkacool
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym stawiala na to,ze wydarzylo sie cos,co poszlo nie po twojej mysli.9 mieczy obok Glupca i 5 monet.Podjelas lub podjeliscie jakas decyzje,która przyniosla wam straty finansowe.Byc moze ta decyzja byla nieprzemyslana.Nie przyjmowalas do wiadomosci,ze moze ci sie nie udac.Albo byc moze stracilas prace?Czulas sie z tym wszystkim bardzo zle,dwoisto.Natomiast patrze na twoja date urodzenia i chyba wtedy za malo mialabys jeszcze lat,aby zaczac pracowac.To powiem inaczej,pokazala mi sie 7 mieczy bok 6 denarów.Mysle,ze w tym wszystkim namieszal jakis nieuczciwy czlowie,zwany przyjacielem,czulas sie oszukana i zdradzona,odw kalpanka.Jakies niezdorwe plotki,informacje,ale w koncu chyba sie od tego odcielas i moze wyjechalas?

 

Olka ja tez czuje,ze z samego rana wychodza mi duzo lepsze karty:P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie wydarzyło?

as denarów-król buław-cesarzowa

A mi sie wydaje że wtedy wlasnie dowiedziałaś sie o swoich kłopotach ze zdrowiem ze sprawami kobiecymi,chyba u lekarza mężczyzny byłaś

czego to dotyczy?

8 mieczy-choroby,ograniczenia jakiegoś

twoje odczucia?

kapłanka-

Mysle że byłaś raczej zaskoczona i zaczełaś na spokojnie o tym wszystkim myśleć,chyba chciałaś byc sama ze sobą...z własnymi myslami

Pewnie sie nie zgadza ale tak mi jakos przypasowało;-)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie wydarzylo 26.12.2008 roku?

Jakie byly moje odczucia

 

Klaudia 13.11.1991

 

Koło fortuny giermek mieczy as buław

 

To co się wydarzyło było zrządzeniem losu i faktem od Ciebie niezależnym,Myślę tu o nodze prawej,albo złamałaś albo skręciłaś.usztywniono ci ją,może włożono w gips.

 

 

8 mieczy rycerz mieczy 2 monet

 

Ten fakt unieruchomił Cie na 2 miesiące najpierw byłaś wściekła bo Twoje plany spełzły na niczym,albo chciałaś popracować w tym czasie ,albo to wydarzenie pochłonęło sporo kasy na jakąś rehabilitację?Myślę też ojakimś zabiegu operacyjnym.

 

Chyba klapa na całej linii:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laa z lekkim poslizgiem ale jestem:D To wina tego pudla glupiego.

Kochane juz daje odpowiedz.

Otoz tego dnia dowiedzialam se ze moj ma bliziutka przyjaciolke.

Moje odczucia?

Chcialam ich zabic... Z reszta same mozecie sobie wyobrazic moje odczucia.

Poszlo wspaniale gratuluje:D:D

 

A co oznacza 8 Mieczy?

Edytowane przez Ciastko08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ale wiadomość w święta :((

 

To odczucia idealne trafione :) I to, że z facetem coś.. :jezyk_oko:

 

Prawda??

 

A co tam. Pytalam sie "Kotek idziemy na Pasterke?" "Nieee zmeczony jestem, spac pojde"

A poszedl z nia.

 

Ale potem jak przepraszal Ha!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arivo

No ale goopoty gadasz :D:D Zrzadzenie losu nie? Nie bylo to ode mnie zalezne nie? A wscieklosc to co? Jasne ze bylam wsciekla.

Co Ty jakas taka niska samoocene i wiare w siebie masz:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha powaznie?

A to zawsze mne trzeba podtrzymywac:))

Haa znalazlam w sobie nowy "talent" :D:D

Edytowane przez Ciastko08
oczka sie mi kleja:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj zadne tam slodkosci. Prawde napisalam:D:D

Do tego mojego nowego cwiczenia:D To stare jest

Czarna no nastepna. Wez mnie nie denerwuj nawet, co zes napisala ZDRADA nie?

No a ja to uwazalam za zdrade he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...