Jump to content

Prośba o interpretacje.


agatke
 Share

Recommended Posts

No coz jestes ,,dziewiatka,, z drogi zycia urodzona 30 dnia miesiaca,a to daje ci artystyczna dusze.Jestes tez niezłym oratorem ,ale i idealistka.Swietnie bys sie sprawdziła jako np.działaczka humanitarna.Jurek Owsiak miały z ciebie niezła pomocnice :)Twoj partner Michał to ,,szosteczka ,,z drogi zycia urodzony 8 dnia miesiaca.To typ przywodcy -organizatora.Wyjatkowo silny odpowiedzialny i niezalezny facet.Moze byc z Was fajny duet.Obydwoje umiecie przyjac na siebie odpowiedzialnosc za innych i obydwoje umiecie kochac.Roznica moze byc w tym ,ze ty jako humanistka masz potrzebe dawania i pomagania innym ,a Michał lubi z siebie dawac ale przyjaciołom i rodzinie.Mozna by było jednak wciagnac go do pracy na rzecz innych wykorzystujac jego talenty organizacyjne i jego odpowiedzialnosc.Obydwoje moglibyscie naprawde zrobic wiele dobre dla innych ,a nic tak nie łaczy i nie zbliza jak wspolne pasje :)

 

Ps. Zwracam jednak uwage ,ze analizy przeprowadzane na forum sa bardzo skrocone i niepełne.Do pełnej analizy potrzeba imion i nazwisk.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Związek 6 z 9

W najlepszym przypadku oboje widzicie swoje powołanie w służbie innym, w realizacji wielkich ideałów, w ulżeniu cierpieniom ludzkości, w walce o humanitarne prawa i sprawiedliwość. Połączy was głębokie porozumienie, wspólnota potrzeb i celów. To, co 6 pragnie zrealizować na małą skalę,9 podniesie do poziomu uniwersalnego. Nie zapominajcie jednak o sobie, o waszym osobistym szczęściu, bo ewentualny brak odzewu na wasze szlachetne uczynki i idee może uczynić z was parę ludzi zgorzkniałych i rozczarowanych życiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...