Skocz do zawartości

Czarna Koszula


karolina6666

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę, pomóżcie zinterpretować sen mojej mamy. Śniła, że rozwiesza pranie i między innymi czarną koszulę. Był tam też jej syn-mój brat, i sprzeczali się gdzie ją powiesić. Pogodził ich kolega brata, którego ona twarzy nie widziała. Bardzo się tym snem zdenerwowała, bo muszę dodać, że mój brat jest chory na cukrzycę. Zachorował w młodym wieku i teraz jako 25 latek nie bardzo potrafi sobie z tym poradzić, no po prostu nie dba o siebie, źle się odżywia itp. Mówi, że dużo przyjemności mu w życiu nie zostało.

nie chce mieć dziewczyny i w ogóle stał się bardzo zbuntowany. Mama nasza bardzo to przeżywa, a do tego ten sen śniła śpiąc na jego łóżku u niego w pokoju. Mama moja jest dosyć otwartą i czułą osobą i zdarza jej się mieć sny prorocze. Kilka dni później znów śniła jej się koszula czarna tylko nocna. Śniła, że była na wycieczce i chciała kupić w prezencie koszule nocną czarną dla kogoś, ale ją okradli więc jej nie kupiła, ale ją oglądała, widziała ją we śnie. Proszę pomóżcie zinterpretować te sny, bo w senniku piszą, że to straszna tragedia rodzinna. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...