Skocz do zawartości
Marcin

27 listopada

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin

Dyskusja na temat osob urodzonych 27 listopada :

 

Jest to człowiek bardzo zdecydowany, nieraz szorstki; nie życzy sobie poddawać się jakiejkolwiek kontroli lub też nałożyć na siebie jakieś ograniczenia. Lubi autorytet i nieraz staje się jego wcieleniem, zajmując jakieś wybitniejsze stanowisko. Nigdy jednak nie jest w stanie znieść złego autorytetu i niezwłocznie przeciw niemu powstaje. Wszystko odczuwa bezpośrednio, a wyraża się jasno w sposób zupełnie określony. Charakterystycznym dlań jest silne napięcie nerwowe gdy wykazuje wielką drażliwość i tendencję do stania się swawolnym a nawet zuchwałym. Nieraz bardzo wymagający, o władczych tendencjach - jest to na ogół charakter otwarty - czasami nadmiernie. A mimo to w naturze jego jest dużo poddania się melancholijnego wyrokom losu. Cechuje go wszechstronność. Nieraz zawiera dwa małżeństwa. Żonę wybiera sobie najczęściej opierając się na wzajemnym porozumieniu myślowym, nie zwracając uwagi na jej poglądy i charakter, co ma w życiu codziennym wszak przeważające znaczenie. Toteż nierzadko popełnia w tym kierunku pomyłki. W miłości wykazuje taką samą szczerość, otwartość i szlachetność co w przyjaźni. Wyjaśnia swe uczucia jasno i logicznie - co na przeciętnych kobietach nie zawsze robi dobre wrażenie. Kobieta urodzona w tym dniu - jest narażona w miłości na takie same niebezpieczeństwa jak i mężczyzna, a jej otwarty, jasny i koleżeński stosunek do płci odmiennej nieraz zostaje źle zrozumiany. Mężczyźni biorą jej przyjaźń za miłość, a miłość za przyjaźń.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
werona

Odznaczają się wyjątkową intuicją. Mają duże poczucie własnej wartości i wiary we własne siły. W działaniu są zdecydowani i konsekwentni. Ce****e ich otwartość i bezpośredniość. W swoim środowisku cieszą się niekwestionowanym autorytetem. W stosunku do najbliższych są niejednoznaczni. Z jednej strony tkwi w nich duża wrażliwość, z drugiej zaś, zuchwałość, a nawet despotyzm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lukiki

Ja bym dopisał jeszcze ogólnie pozytywne nastawienie do życia - nie ważne co by się działo. Wiem to z autopsji :_jezyk_oko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×