Skocz do zawartości

"Duch" żywego człowieka... - co robić?


Imaginacja

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno mnie tu nie było, ale postanowiłam napisać. W październiku rzucił mnie chłopak. Nie kochałam go,a to jak sie zachowal sprawilo, ze nie chcialabym zeby do mnie wrocil. Przedtem rozstawałam się z różnymi facetami, ale z żadnym tak nie było. Od momentu, w ktorym odszedł zaczęłam cierpieć na bezsenność i tak jest do dziś i nic mi na to nie pomaga. Ciągle czuję się przytłoczona, czuję jego obecność, jakby coś za mną łaziło, czasem obserwowało. Najgorsze jest to co mialo miejsce jakiś tydzien temu - weszłam do pokoju i w momencie zapalania światla zobaczylam cień kolo łożka. Przez sekundę myślalam ze to lampa, ktora tam czasem zostawiałam, ale okazalo się, że cień się rozpłynał. Moj eks facet mial dwa metry i ten cień był tego samego rozmiaru... z resztą od razu pojawił sie w moich myślach. Pomyślałam, że moze on uważa jednak, że źle zrobił odchodząc ode mnie i chce wrocić, ale boi się mojej reakcji. Napisalam do niego i zapytałam czy jest szczęśliwy, a on odparł, że tak. Nic z tego nie rozumiem...

Takie moje pytanie: czy 'duch' żywego czlowieka może kogoś prześladować i jak się go pozobyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej co. Byt stworzony sztucznie, często pijawka żywiąca się energią osoby, która go stworzyła. Pojawia się przy dużej kondensacji emocji, uczuć. Lub też woli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha.. Tylko czy to coś może mieć uczucia, emocje.. I czy wogóle myśli?

 

Teraz to mnie normalnie przestraszyłeś, bo tak sobie myśle. Ile to ja w sobie emocji tłumie /;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczucia i emocje? Wątpliwe. Myśli? zależy co przez to rozumiesz.

Moja droga przestań o nim myśleć. I tak jak moi przedmówcy, odciąć się mentalnie od niego. Bo mimo ze Go nie kochałaś, to jednak jakiś sentyment pozostał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie (: Odetnij swe myśli od niego.. Żyj swoim życiem, a go zostaw w spokoju.. A co do tego servitora, to odegnaj od siebie.. Jak to niestety nie wiem.. Ale jak to mówią przeciwieństwa się równoważą, więc jeżeli to jest przez negatywne emocje.. To w odegnaniu go zadziałają zapewne pozytywne.. W życiu jest tak, dobro do Ciebie powróci i to ze zwiększoną siłą.. Tak samo jak zło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma
aha.. Tylko czy to coś może mieć uczucia, emocje.. I czy wogóle myśli?

 

Teraz to mnie normalnie przestraszyłeś, bo tak sobie myśle. Ile to ja w sobie emocji tłumie /;

 

Odpowiadam: Tak Tak i Tak.

Emocji tłumić nie naeży.

 

Dokładnie (: Odetnij swe myśli od niego.. Żyj swoim życiem, a go zostaw w spokoju.. A co do tego servitora, to odegnaj od siebie.. Jak to niestety nie wiem.. Ale jak to mówią przeciwieństwa się równoważą, więc jeżeli to jest przez negatywne emocje.. To w odegnaniu go zadziałają zapewne pozytywne.. W życiu jest tak, dobro do Ciebie powróci i to ze zwiększoną siłą.. Tak samo jak zło!

 

 

A z tym to różnie, ale faktycznie co komu od nas to i do nas wraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

nie wierzę, w wędrówkę duszy, zwłaszcza osoby żywej... moja mama zawsze powtarza, że należy bać się żywych- a w pokoju przecież nikogo nie było....Zapewne Twoje obsesyjne wspomnienia o eks chłopaku płata Ci figle;p Zacznij myśleć o czymś innym, pozytywnym a podobna sytuacja już się nie pojawi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Duchy zywych ludzi mogą odbywać wędrówki wiec nie wciskajcie kitów kolezance . Po prosty przestan o nim mysleć, sam w końcu odejdzie. A cłopak tęskni za toba podswiadomie i jest szansa ze się do tego nie przyzna .

Edytowane przez Anniik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...