Skocz do zawartości

Proszę o interpretacje snu o kosmicie.


WarriorM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Dzisiejszej nocy śniło mi się że, razem z kolegą 14 letnim byliśmy w lesie, znaleźliśmy kosmite, miał duże, czarne oczy był zielony, chodził na 4 "łapach" czy rekach nie wiem jak to nazwac, był wielkości niewielkiego psa, był łysy jednak jeśli się go głaskało to pojawiała się pomarańczowa siersc.Nagle jak spojrzałem przed siebie pojawił się kosmita wielkości około 170 cm jednak miał mniejsze oczy, miał taki "zły" wyraz twarzy, kiedy spojrzałem potem jeszcze raz już go nie było, ten mały kosmita był potulny jak baranek, przyjazny itp.Kumpel zabrał go do domu i obudziłem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Cześć Wariorr

Trochę musiałam pomyśleć nad Twoim snem. Ale tak mnie się jedna rzecz rzuciła w oczy jak za pierwszym razem przeczytałam posta. Las i spotkanie tam kosmitów. W sumie bardzo dziwne połączenie ale jakby się temu przyjrzeć bliżej nie idziesz sam tylko z kolegą. Prawdopodobnie masz o nim dobre zdanie i traktujesz go jako przyjaznego w śród obcych sobie ludzi. Czy jest tak w istocie? Las traktuję jako przeszkodę coś co przeszkadza w jakiejś sprawie. Może problemem jest zagubienie w śród obcych sobie ludzi?

Pomyśl nad tym szerzej.

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...