Skocz do zawartości

zaćmienie księżyca


diekasia

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się że stałam się w jakiś sposób właścicielką nieboszczyka. Niboszczyk był zafoliowany, albo opakowany, wyglądał jak kokon. W sumie przez cały sen próbowałam zatuszować to że stałam się jego włascicielką i uciec przed tym , oraz ukrywałam go. Włąścicielką jego byłam ja i koleżankaJako że minęło już wiele godzin od tego snu nie pamiętam dokładnie fabuły. Jednak pamiętam że końcowa scena snu tuż przed przebudzeniem dotyczyła zaćmienia księżyca nad blokami. Chmury pod nim wyglądały jak okrwawione...

I jeszcze jedno pytanie Bardzo często śnią mi się duchy. Ostatni często mam koszmary, budze się ze starchem.Nie tyle że je widzę ,co czuję. Specyficznie pachną Nie umiem teraz tego określić Takie gęste powietrze z kurzem i jakimś naładownym elektrycznie ładunkiem. Tak jakby powietrze przez które przechodze w snie było różnej gęstości, a te gęstsze miało swój byt. W śnie nien wiąże się to ze strachem tylko ze wzruszeniem, smutkiem rozpaczą, jednak potem boje się zasypiać.Właściwie w moich snach duchy żyją na równi z żywymi, nie ma rozdziału...Ktoś mi wytłumaczy co to wszystko znaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...