Skocz do zawartości

Dawna znajomość, czy to KARMA?


Lucy66

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa lata temu odszukał mnie - moja miłośc z młodości. To była niespełniona miłośc bo rozstaliśmy się praktycznie bez wyjaśnienia sobie czegokolwiek. Wtedy cierpiałam, ale gwałtownie i krótko - ot młodośc. Dopiero po 23 latach kiedy sie spotkaliśmy to wyjaśnilismy sobie tamte zdarzenia. Dzisiaj oboje mamy ułozone zycie i jestesmy w związkach. I ponownie zaiskrzyło chodź wydawało się, ze nie mogło byc żadnych przesłanek ku temu. Powróciły dawne emocje, a to ze są bardzo silne i gwałtowne jak kiedyś spowodowało liczne sprzeczki i ponowne rozstanie, ale tym razem niby jakis tam błachy powód z mojej strony. Jak to bywa w takich chwilach człowiek szuka odpowiedzi w gwiazdach, wrózbiarstwie. Byłam u wróżki i powiedziała, że to karma z przeszłości. Nawet nie wiedziałam co to takiego. Poszukując odpowiedzi trafiłam na to forum. Czy mógby ktoś kto sie zna na numerologii obliczyc nasze daty i powiedzieć czy to związek karmiczny? Czy kiedys ponownie sie spotkamy? Czy moze to zadanie domowe juz jest odrobione? Ja 3.02.1966 a on 4.04.1966. Prosze o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu odszukał mnie - moja miłośc z młodości. To była niespełniona miłośc bo rozstaliśmy się praktycznie bez wyjaśnienia sobie czegokolwiek. Wtedy cierpiałam, ale gwałtownie i krótko - ot młodośc. Dopiero po 23 latach kiedy sie spotkaliśmy to wyjaśnilismy sobie tamte zdarzenia. Dzisiaj oboje mamy ułozone zycie i jestesmy w związkach. I ponownie zaiskrzyło chodź wydawało się, ze nie mogło byc żadnych przesłanek ku temu. Powróciły dawne emocje, a to ze są bardzo silne i gwałtowne jak kiedyś spowodowało liczne sprzeczki i ponowne rozstanie, ale tym razem niby jakis tam błachy powód z mojej strony. Jak to bywa w takich chwilach człowiek szuka odpowiedzi w gwiazdach, wrózbiarstwie. Byłam u wróżki i powiedziała, że to karma z przeszłości. Nawet nie wiedziałam co to takiego. Poszukując odpowiedzi trafiłam na to forum. Czy mógby ktoś kto sie zna na numerologii obliczyc nasze daty i powiedzieć czy to związek karmiczny? Czy kiedys ponownie sie spotkamy? Czy moze to zadanie domowe juz jest odrobione? Ja 3.02.1966 a on 4.04.1966. Prosze o odpowiedź

 

Tak jesteście związkiem karmicznym.Jego Droga Życia 3 pokrywa się z Twoim cyklem produktywnym.Ponadto znajdujesz się w III PZ o wibracji 3 a to czas relacji przyjacielskich i towarzyskich. Czas spotkań, wyrażania samego siebie, twórczości. Okazje, by wykorzystać swe talenty. Okres sprzyjający sukcesowi we wszystkich dziedzinach życia, gdyż mało jest przeszkód z zewnątrz. Miłość i przyjaźń. Czasem prowokowanie niebezpiecznych sytuacji przez ekstrawagancję i niezręczność w relacjach międzyludzkich. Życie uczuciowe bogate, lecz emocje ulokowane w wielu związkach.Trudno mi powiedzieć czy karmę przerobiliście.U Ciebie obciążenia karmicznego nie widać jedynie wibrację szczególną 27– wibracja siły duchowej, którą możemy nazwać nieprzeciętną. Z jednej strony jest to ochrona nieba, ale z drugiej strony osoba, która ma tę wibrację może chwilami robić za anioła w ludzkiej skórze. U niego natomiast 16– karma związku w III PZ i 26– karma wiedzy i poznania samego siebie i wewnętrznych celów, które prowadzą nas do sukcesu w II i IV PZ.

Związek Wasz czyli 3 z 9 nie ma wielkich szans na przetrwanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję, nigdy wcześniej nie absorbowało mnie takie numerycz\ne podejście do przyszłości, związków, ale to co przecztałam jest niezwykle ciekawe i intrygujące. Oczywiście część z tych pojęć nadal jest dla mnie niezrozumiała, ale to juz innnym razem się tym zajmię. Na gorąco chciałam tylko jeszcze raz bardzo gorąco podziękować i serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...