Jump to content

Wilk kompan


Heet
 Share

Recommended Posts

Witam, jestem tu nowy ale wczorajszy sen był inny niż wszystki de ja vu etc.

zawsze miałem myśli takie że zamiast psa chciałbym mieć wilka bo sądzę że bardziej do mnie pasuje. Ale w tym nie było nic z upodobać chociać (sen>):

 

byłem u siebie w domu, chodziłem po przedpokoju po czym wkroczyłem do swojego pokoju, tam czekał na mnie wilk (biało szary, biały brzuch i ogólnie sierść biała, nie był to husky)

mega podobny do tych na obrazkach (przepraszam jeżeli zamieszczanie linków nie jest dozwolone)

http://animals.nationalgeographic.com/staticfiles/NGS/Shared/StaticFiles/animals/images/800/grey-wolf-snow.jpg

http://www.yellowstonewolf.com/Wolf1.jpg

http://www.nashoba.k12.ok.us/wolf-photo.jpg

 

więc wszedłem on już tam był, nie przestraszyłem się go, był brak uczuć czysty stoicyzm (spokój), rodzice sądzili, że przybył ze mną jednak nie odezwałem się ani słowem i podszedłem do niego, zaczął się denerwować lecz nie kąsał. Nie był przeciwko mnie lecz ze mną, był jakby moim obrońcą. Po chwili mogłem już go głaskać i patrzeć mu w oczy. Nie odstępował mnie na krok, byłem przy nim cały czas, ktokolwiek podszedł to od razu szczerzył zęby póki nie położyłem ręki na jego głowie, tedy spuszczał ją i leżał spokojny. (tutaj pamięć zamazana jednak sądzę, że nie było to nic kluczowego) potem pamiętam, że leżałem w łóżku a on nie w nogach tylko obok klatki piersiowej jakby partner (nie mylić z zoofilią proszę, tylko ja nakryty byłem) pamiętam, że przebudziłem się i położyłem rękę na jego głowie tedy lekko ścisnął zęby i mojego kciuka(jak pies, gdy bawimy się z nim) powiedziałem spokojnie po czym znów jego głowa skierowała sie ku dołowi i leżał spokojny. I w tym miejscu się przebudziłem.

Czytałem co znaczy gdy wilk się śni, czytałem kilka snów jednak nie sądzę aby był to kłopot ze znajomymi, w tym śnie nic mnie nie goni ani nie gryzie wręcz przeciwnie coś stoi na mej straży.(jeżeli moja interpretacja jest dobra).

Dziękuje za poświęcony czas na przeczytanie mego snu z niecierpliwością czekam aż mi go ktoś przybliży.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...