Skocz do zawartości
Marcin

29 grudnia

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin

Dyskusja na temat osob urodzonych 29 grudnia :

 

Jest to natura potężna i władcza o wielkiej sile ekspansji. Dąży wytrwale do zajęcia najwyższego możliwego dlań stanowiska i przejawia dużo autokratyzmu - co zwłaszcza zaznacza się w jego życiu rodzinnym. Odczuwa naturalne przyciąganie do osób starszych i chętnie z nimi współdziała. Nie obawia się ponoszenia odpowiedzialności za swe czyny a lubi działać zawsze w skali jak najszerszej. Jego ambicja jest nienasyco-na.Jego charakter jest bardzo zdecydowany i nie można pomawiać go o słabość. Zdolnym jest do silnych przywiązań - ale we wszystkim co czyni przejawia pewien egoizm. Wskutek tego nieraz jest narażonym na przykrości - ogarnia go uczucie rozczarowania i pragnienie zemsty względem osób, które zawiodły jego zaufanie. Trzeba dodać, że jest to człowiek dość zagadkowy, podlegający dziwnym kaprysom i fantazjom - ale mimo wszystko zdolny i wynalazczy. Jego zalety - to cierpliwość, wytrwałość, ostrożność, oszczędność, wiara w siebie, sprawiedliwość, które w jednostkach rozwiniętych moralnie występują wyraźnie. Jego wady. Gdy jednak pozostaje na niskim stopniu rozwoju - wówczas ma w sobie zbyt wiele egoizmu, co przeszkadza mu w rozwoju i czynieniu w życiu postępów. Zazwyczaj w takim wypadku oprócz egoizmu przejawia jeszcze pogardę dla innych, zazdrość, urojenia, sceptycyzm, skąpstwo i nienawiść. Co mu grozi? Dzięki ujemnym właściwościom charakteru łatwo wywołuje w życiu rywalizacje, wrogości i w końcu nawet może pozostać w życiu samotnym, tak że wówczas będzie się troszczyć już tylko wyłącznie o siebie samego. Zawód dlań najlepszy związany z handlem, przemysłem, sprawami czysto materialnymi. W sferze interesów czuje się doskonale i okazuje zadziwiającą przenikliwość.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
klaska

Absolutnie się nie zgadzam. Wcale nie jestem oszczędna. Ambicje są zdrowe, niczego nie robię za wszelką cenę. Jestem impulsywna ale obce mi pragnienie zemsty raczej często tłumaczę sobie powody zachowań osób trzecich ich intencjami. Człowiek dla mnie jest najpierw dobry potem może coś dodam negatywnego. Często też oddaję pole ale do czasu kiedy ktoś boleśnie nie nadepnie mi na odcisk wtedy atak jest wręcz armatni, co nie przekreśla szans na porozumienie.Nienawiść, pogarda i zazdrość są uczuciami, które nic z moją osobowością nie mają wspólnego. Zamiast tego preferuję tolerancję i nie rzucam w nikogo kamieniami- poglądy, których nie popieram zostawiam czyjemuś sumieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
werona

Ce****e ich mocny charakter i wytrwałe, zdecydowane dążenie do celu. Mają ogromne ambicje. Swoje obowiązki traktują bardzo poważnie. W ich życiu dużą rolę odgrywa intuicja. Siebie stawiają niemal zawsze na pierwszym miejscu. Są kapryśni, nieraz złośliwi, czasem nawet mściwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Leń patentowany

jak połaczyć Marcina 2 i Klaskę, to akurat dokładnie to jestem ja :) Taka jakaś dziwna mieszanka ... pragmatyczny mistyk?? ;)

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiki88
Dyskusja na temat osob urodzonych 29 grudnia :

 

Jest to natura potężna i władcza o wielkiej sile ekspansji. Dąży wytrwale do zajęcia najwyższego możliwego dlań stanowiska i przejawia dużo autokratyzmu - co zwłaszcza zaznacza się w jego życiu rodzinnym. Odczuwa naturalne przyciąganie do osób starszych i chętnie z nimi współdziała. Nie obawia się ponoszenia odpowiedzialności za swe czyny a lubi działać zawsze w skali jak najszerszej. Jego ambicja jest nienasyco-na.Jego charakter jest bardzo zdecydowany i nie można pomawiać go o słabość. Zdolnym jest do silnych przywiązań - ale we wszystkim co czyni przejawia pewien egoizm. Wskutek tego nieraz jest narażonym na przykrości - ogarnia go uczucie rozczarowania i pragnienie zemsty względem osób, które zawiodły jego zaufanie. Trzeba dodać, że jest to człowiek dość zagadkowy, podlegający dziwnym kaprysom i fantazjom - ale mimo wszystko zdolny i wynalazczy. Jego zalety - to cierpliwość, wytrwałość, ostrożność, oszczędność, wiara w siebie, sprawiedliwość, które w jednostkach rozwiniętych moralnie występują wyraźnie. Jego wady. Gdy jednak pozostaje na niskim stopniu rozwoju - wówczas ma w sobie zbyt wiele egoizmu, co przeszkadza mu w rozwoju i czynieniu w życiu postępów. Zazwyczaj w takim wypadku oprócz egoizmu przejawia jeszcze pogardę dla innych, zazdrość, urojenia, sceptycyzm, skąpstwo i nienawiść. Co mu grozi? Dzięki ujemnym właściwościom charakteru łatwo wywołuje w życiu rywalizacje, wrogości i w końcu nawet może pozostać w życiu samotnym, tak że wówczas będzie się troszczyć już tylko wyłącznie o siebie samego. Zawód dlań najlepszy związany z handlem, przemysłem, sprawami czysto materialnymi. W sferze interesów czuje się doskonale i okazuje zadziwiającą przenikliwość.[/QUOT część na plus część na minus :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×