Skocz do zawartości

Zmarła córka


AtAGlance

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę i interpretację snu mojego Dziadka...

Otóż śniło mu się że jego córka umarła.. Że na serce umarła które sobie wyrwała...

Nie bardzo wiem o co chodzi w tym śnie i co on oznacza proszę o interpretację!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie Twój dziadek obawia się, utraty ukochanej córki, która być może nieświadomie się od niego odsunęła. Śmierć oznacza szczęście w tym przypadku być może poprawę relacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smierc moze oznaczac jakas powazna zmiane badz w osobowosci badz w stosunku do jakiejs sprawy.cos umiera, czyli konczy sie jakis etap na przykald.serce moze oznaczac ze przyczyna tej zmiany tkwi w uczuciach, w milosci(szeroko pojetej, byc moze rowniez milosci do ojca).to ze sama sobie je wyrwala kojarzy mi sie moze z jakims poswieceniem.moze twoj dzidek oczekuje od niej jakiegos poswiecenia w imie milosci wiedzac jednoczesnie ze to nielada poswiecenie dla corki, a jej smierc oznaczac moze ze podswiadomie obawia sie ze ja to zmieni...hmmm troche to zagmatwane ale nie mam jakiegos jasnego na to pomyslu...moze jakby wiecej szczegolow bylo, jakies osoby tam byly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie było a ni mnie ani mojego rodzeństwa ani tata.

Podobno z imprezy jakieś wracaliśmy czy my nie pojechaliśmy tylko mama.

I był tam dziadek bo to widział i babcia chyba też..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...