Jump to content

Biblioteka

Agor-ia
 Share

Recommended Posts

Cwiczenie zamkniete

Ile mialam lat, kiedy pierwszy raz poszlam do biblioteki ?

Bylam tam sama , a moze ktos mi towarzyszyl?

Jak przyjela mnie bibliotekarka ? (co powiedziala, jak zareagowala)

Jaka pierwsza ksiazke wypozyczylam ?

Odpowiedz w sobote albo niedziele - jak chcecie :)

Agnieszka 9 kwietnia 1991 :)

Edited by Agor-ia

Ile mialam lat, kiedy pierwszy raz poszłam do biblioteki ? Król Monet Król Mieczy Dwóch króli.. hm, może jakaś pierwsza klasa, jakiś przełom w życiu..kojarzy mi się z jesienią (moze wrzesień), zimą ewentualnie...

Bylam tam sama , a może ktoś mi towarzyszył? 3 Kielichy 6 Mieczy Pierwsza karta sugeruje, że z kimś.. możliwe że z koleżankami z klasy, albo z przyjaciółką, ewentualnie z kimś z rodziny.. Ale ta 6 Mieczy obok.. myślę, że jednak poszłaś sama i to ja mogło zdziwić panią, a te 3 Kielichy to ktoś ci podszepnął, byś poszła do biblioteki

Jak przyjęła mnie bibliotekarka ? 4 Kielichy Moc Hm, miała dość chyba pracy.. więc początek to chyba z niechęcią, coś w stylo „boshe, znowu muszę kartę zakładać..” a potem jak najbardziej ok.. być może uznała, że z Ciebie urocza i elokwentna dziewczynka, chciała się tobą zaopiekować, wzięła pod skrzydła

co powiedziała 7 Buław As Kielichów no chyba, że jesteś bardzo mądrą i wytrwała dziewczynką.. skoro i chyba, że kochasz czytać.. możliwe, że zapytała, czego jesteś sama

jak zareagowała Królowa Monet Koło fortuny Jak dojrzała i rozsądna kobieta, zaoferowała pomoc.. chyba pomyślała, że los cię tam zesłał

Jaka pierwsza książkę wypożyczyłam ? 10 Kielichów Rycerz Monet 3 Buław Sympatyczna raczej, akcja się dzieje w rodzinie.. jest tam pewnie jakiś tata..dwoje dzieci, może mamy nie mieli.. przedstawione były ich perypetie i przygody.. może w ogóle o sierotkach, które przybywają do domu jakiegoś wujka czy kogoś i się tam zadomawiają..

:mrgreen:

Ile mialam lat, kiedy pierwszy raz poszlam do biblioteki ?3 Kielichów 5 mieczyosiem lat

Bylam tam sama , a moze ktos mi towarzyszyl?KochankowieMyślę,że byłaś,albo z bratem,kolegą,albo może was była trójka jeszcze jakaś koleżanka,albo siostra.

Jak przyjela mnie bibliotekarka ? (co powiedziala, jak zareagowala)6 mieczy,Rycerz mieczy,giermek denarówChyba za pierwszym razem sie nie udało,bo już było zamknięte,albo osoba z biblioteki zamykała ją,bo musiała gdzieś jechać i kazała przyjść Ci innym razem,Albo do biblioteki musiałaś dojechać,co też było dla Ciebie czymś nowym?

Jak cię przyjęła,chyba dość chłodno,jakieś słowa,które małemu dziecku głęgoko zapadły w serduszko,potem spuściła z tonu i wypożyczyła Ci książkę .

Jaka pierwsza ksiazke wypozyczylam ?Umiarkowanie,Król Pucharów MagWydaje mi się,że pierwszą Twoją książką był Pinokio tak z kart mi pasuje,albo jakaś lektura.

A zapomniałam,z numerologii jesteś 6to osoba rodzinna,uważająca rodzinę za fundament swojego życia i mocno z nią związana.Jest kreatywna intelektualnie,ma łatwość odnajdywania się w przestrzeni i w czasie,nie lubi stawiać sobie ograniczeń,jest bardzo uczuciowa.Teraz jesteś w 9 tym roku,nie powinnaś nic zaczynać do 18 września tego roku.Ten czas jest raczej dobry na zamykanie pewnych relacji,kończenia .To co chcesz zacząć to,po wyżej wymienionej dacie.Wejdziesz wtedy w 1 rok i świat będzie należał do Ciebie:oczko:

Edited by Arivo

hmm nie podpowiadam... :)

Arivo, tak wlasciwie to jestem 33 i nie mam w sobie prawie nic z tej szostkowej rodzinnosci :)

Wiem ze jestem 9 teraz i juz pewne wazne rzeczy skonczylam, w tym roku jeszcze koniec szkoly a w pazdzierniku poczatek studiow ;)

A wizja "nie zaczynania" niczego az do wrzesnia mnie totalnie dobija :)

Ale nie robmy off topu, chociaz bardzo dziekuje za informacje :)

Edited by Agor-ia

Może ta 6 wyjdzie z chwilą założenia przez ciebie rodziny:usmiech2:

3 ki są ukierunkowane na osobiste spełnienie,o dużych talentach i możliwościach w każdej dziedzinie.Jesteś silna,przedsiębiorcza i kreatywna.Czasami jednak jak jesteś słabo zdeterminowana to trudno Ci jest się odnaleźć.Ze zdjęcia bym powiedziała trochę więcej ,ale muszę mieć oczy:icon_rolleyes:

• Like 1

Agnieszka 9 kwietnia 1991 :)

Kiedy po raz pierwszy - rycerz kielichow, kochankowie(6) czworka kielichow, doszukiwalam sie liczby i przyjmuje,ze 6. wg liczby na karcie kochankow

czy ktos towarzyszyl? szostka mieczy, trojak denarow, jedynka as mieczy - jakas kobieta, mysle,ze babcia, bo u mnei ma biale wlosy.. :)

Jak przyjęła mnei bibliotekarka - trojka denarow, jedynka, as bulaw, kolowa kielichow oj bardzo symatycznie, cieplo i milo, chyba podala Ci dlon na przywtaniem, wydaje mi sie,ze czyms mogla Cie rpoczestowac... lizakiem? :)

Jaką pierwsza książkę wypożyczyłam? Trójka denarów, diabel, kaplanka, krolowa bulaw ( ciagle ta trojka denarow mi wyskakuje...???) Wydaje mi się, że mogła byc o czyms zwiazanym z walką dobra ze złem? (diabeł) Moze jakiesj dziewczynie,ktora była neigrzeczna i niesluchała mamy? :D ta kapłanka to jakos mi tu srednio lezy.. i trojka denarow... hmmm

3 buław- 6 lat

2 mieczy-6 mieczy-chyba sama jakos tak niepewnie

moc-rycerz mieczy-9 buław-chyba byla dośc nerwowa,moze chciała cie szybko zbyc byle czym

koło fortuny-6 mieczy-8 kielichów-jakąś o podrózy odkrywaniu nowych ladów a moze to była ,,Lokomotywa,, Tuwima?

ile lat

odw. Król kielichów, As denarów -

karty wskazują ze jeszcze niedojrzała emocjonalnie ale jednocześnie rozpoczynająca jakby samodzielność także stawiam na od 6-8 llat. czyli czas rozpoczęcia nauki.

sama czy z kimś:

giermek buław, 6 buław

no mi to wygląda, ze sama i byłaś z tego faktu dumna z siebie i inni też.

jak przyjęła Cię bibliotekarka

3 buław, moc

bardzo ciebie wsparła przede wszystkim była pod wrażeniem Twojej odwagi:D tym bardziej ze byłaś "malutka". Wszystko Ci pokazała, wyjaśniła. Byłaś pewnie takim oczkiem w głowie:D hihi

pierwsza ksiazka:

odw. 7 mieczy, 6 mieczy, as bulaw

myślę, że była to jakaś książka naukowa może o zwierzętach coś w tym stylu.. . wydaje mi się jakby przeznaczona dla odrobinę starszych czytelników:D hah

9 mieczy [o], 6 kielichów [o]

6 lat bo 3 to chyba przesada :mysli:

2 mieczy [o], 2 buław [o], 9 buław [o]

Z kimś, ale obstawiam jakąś koleżankę. Chyba była starsza a wizytę traktowałaś jako pokaz swojej dorosłości, chciałaś coś komus udowodnić :lol:

królowa kielichów, królowa denarów, rycerz mieczy [o]

W pierwszej chwili chyba super, zauroczyła się Tobą...ciamkała i mlaskała nad Twoją osobą. Jednak szybko dałaś jej się poznać i chyba była mała wymiana zdań :lol: Nie no, stawiam że się upierałaś przy wypożyczeniu książki na siebie i za nic nie chciałaś słuchać, że jesteś za mała.

as denarów [o], 10 kielichów, 4 pucharów

Chyba coś o stracie, dziwne jak na dziecko...może jakaś bajka o księżniczce, która nagle stała się biedna, straciła to co miała...coś jej uciekło? :mysli: 10 pucharów: morał o tym, że to przyjaciele i rodzina są najważniejsi?

Tytuł: 7 denarów, 10 mieczy, 4 pucharów Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków :lol:

Ja chcę na gg :cisza:

Edited by Namanira

Ile mialam lat, kiedy pierwszy raz poszlam do biblioteki ?5 mieczy 10 pucharow dobrałam kolejna 5 buław- 5 lub 10 lat

Bylam tam sama , a moze ktos mi towarzyszyl? Słońce Królowa Buław- Poszłaś tam z mamą ciocią –ew inna kobieta bardzo ciepłą –koleżanka

Jak przyjela mnie bibliotekarka ? (co powiedziala, jak zareagowala)-Królowa Mieczy spotkanie było zimne mało przyjazne wręcz oschłe

Jaka pierwsza ksiazke wypozyczylam ? 9 pucharow 8 pucharów hmmm a szlag wie:D:D:D: :lol: Może „Mały Książe” tak mi jakos się pomyślało

:chytry: masakra jakaś mi tu wyszła :lol:

Mialam 4 - 4,5 roku ;)

Bylam z ojcem

Bibliotekarka stwierdzila, ze dziecku w tym wieku nie wyrobi karty bibliotecznej, bo to niemozliwe by umialo czytac na tyle dobrze, by mu sie do czegokolwiek przydala

Ojciec zaproponowal pani, by moze najpierw sie o tym przekonala i musialam przeczytac na glos kawalek ksiazki. Pani byla zdziwiona i bez problemow zapisano mnie do biblioteki.

Pierwsza ksiazka jaka wypozyczylam byla "Chatka Puchatka" ;)

Hehe, to zupełnie nietrafione.. ;)

A co do biblioteki, to moje dzieci jak miały skończony roczek, to założyłam im karty biblioteczne :_jezyk:

Chodzimy raz w tygodniu po książeczki :mrgreen:

Czemu się,nie zdziwiłam,że znowu nie trafiłam:lol:

Agoria !Tylko pogratulować,rodzice na pewno byli dumni,że ich dziecko w tym wieku już czyta. Fajne ćwiczenie :_kwiatek:

Olkacool, u mnie z rocznym dzieckiem to na pewno by poslali z kwitkiem, bo watpie zeby biblioteka byla zaopatrzona w cos odpowiedniego dla takich maluchow :P

Arivo, kochalam ksiazki odkad pamietam ;) I ojciec przywiazywal duza wage do tego.

Dzieki wszystkim za udzial ^ ^

Tak zgadzam sie z Arivo ja na 10 ćwiczeń jak trafię jedno to się ciesze..badz wytrwała...i wyciągaj wnioski z porazek,nawet złe odpowiedzi uczą;-)mozesz potem zweryfikowac swoje karty i zobaczyc co chcialy powiedzieć

Tak zgadzam sie z Arivo ja na 10 ćwiczeń jak trafię jedno to się ciesze..badz wytrwała...i wyciągaj wnioski z porazek,nawet złe odpowiedzi uczą;-)mozesz potem zweryfikowac swoje karty i zobaczyc co chcialy powiedzieć

:mysli:

dezire to ja chyba tez tak powinnam bo coś po 2 czy 3 próbach zniechęciłam sie :szok: