Skocz do zawartości

[B][I][U]Obóz koncentracyjny, autobus, wybuch[/U][/I][/B]


hypnose1990

Rekomendowane odpowiedzi

Przedwczoraj miałam dziwny sen. Stałam przy szosie patrząc na jeżdżące autobusy w których mężczyźni w mundurach bili i znęcali się nad kobietami, byłam przekonana że jestem w swego rodzaju obozie koncentracyjnym. Następnie zostałam wepchnięta do takiego autobusu. Były w nim jeszcze inne kobiety, nagle wszedł starszy facet, niski z wąsami- miałam nadzieję że skoro jest nas- kobiet w tym autobusie więcej- to zainteresuje się inną dziewczyną. Następnie podszedł do mnie i wtedy byłam przekonana że to nade mną ma zamiar się znęcać. Zaczął mnie bić, jednak skończyło się to tak że zaczęłam się bronić i w rezultacie to on został pobity przeze mnie, wypchnęłam go leżącego na ulicę. Uciekłam z tego autobusu, wylądowałam w rowie gdzie była jeszcze jakaś dziewczyna, razem czołgałyśmy się aby nikt nas nie zauważył w suchym rowie, później po jakiejś wodzie, następnie pod górę. Z tej góry widziałyśmy te autobusy, mundurowych itd. Szukałyśmy jakiegoś schronienia, nagle wybuchł jakiś budynek. Tyle pamiętam, proszę o interpretację mojego snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...