Skocz do zawartości

Wypadek


tuptacz

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o interpretację:

 

Śnił mi się wypadek, jednak była to tylko część długiego i intensywnego snu - niestety tego co było przed i po wypadku nie pamiętam zbyt dobrze.

 

Wiem, że chciałam odejść z jakiegoś domu, w którym wcześniej przebiegała akcja snu - wsiadłam więc do czegoś w rodzaju busika, wiem że wraz ze mną były osoby które znałam, jacyś znajomi ale raczej nikt z rodziny. Miałam bardzo ale to bardzo silne przeczucie, że coś złego się wydarzy, że będziemy uczestnikami wypadku - zamiast wyjść z pojazdu, ze spokojem (a raczej jakby pogodzona z tym faktem) zaczełam jak najszybciej zapinać pasy, szarpiąc je - w tym samym czasie busik już ruszył, czułam że muszę jak szybko się da zapiąć się. W tym momencie już widziałam (jakby patrząc z zewnątrz i jednocześnie będą w środku) zderzające się samochody i busik wpadający na inne pojazdy i uderzany przez jeszcze inne - sekundę później, a raczej w tym samym momencie wiem, że trzymałam pas starając się go nie puścić i trzymać się żeby nie zostać wyrzucona do środka. Pojazd fikał, koziołkował a ja nie bojąc się, i tylko kalkulując starałam się utrzymać w swojej pozycji. Następne co pamiętam to moment już po wszystkim - wiedziałam, że nic mi się nie stało, że jestem tylko poobijana. Wróciłam do tego domu, z którego wcześniej odeszłam i po jakimś czasie zauważyłam, że coś dziwnego dzieje się z moim ciałem, miałam opuchniętą klatkę piersiową, jakby wyrosły mi wielkie mięśnie i opuchnięte nogi a szczególnie prawa, wisiał mi jakiś taki dziwny flak (przepraszam ze wyrażenie ;) z czymś w środku - wtedy postanowiłam, że jednak muszę iść do szpitala bo jednak nie tak wszystko ze mną ok :) Potem coś jeszcze się działo ale już nie wiele i nie pamiętam. A w busiku było tak jakoś pomarańczowo - wydaje mi się, że to były ścianki.

 

Bardzo był to dziwny sen i równie bardzo intensywny - co prawda zawsze pamiętam sny - przynajmniej zarys - i bywa, że są okresy w moim życiu, w których pora nocna i marzenia senne są jak moja druga rzeczywistość :) a jeżeli śpię po południu to intensive dream murowany ;) Ten był jednak bardzo dziwny i trochę mnie zaniepokoił.

Edytowane przez tuptacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...