Skocz do zawartości

karta pozostajaca w cieniu


Gość alathea

Rekomendowane odpowiedzi

Gość alathea

dzis uswiadomilam sobie fakt, ze w rozkladach, ktore robie sobie badz innym wcale badz baardzo rzadko wypada karta Papieza...

tak jakby jej energia "dystansowala" sie, pozostawala na uboczu

ciekawe jest to, ze jest to jednoczesnie moja karta z drogi zycia (5), sposob na zycie, zachowywania sie, z ktorym walcze (jego wykladnie, przekaz daje ta karta wg mojej interpretacji)

 

myslicie, ze to ma jakies znaczenie?

czy komus z Was tez przytrafia sie taka sytuacja, ze jakas karta bardzo rzadko wychodzi w rozkladach, badz wcale?

a moze jest to "pietno" , slad naszej energii w rozkladach??? brak czegos tez jest wartoscia (informacją)

 

drugą taka karta, tym razem z AM, jest u mnie VI mieczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie dzisiaj rozkladajac karty pomyslalam o tym, ze bardzo rzadko wypada mi Krolowa Bulaw. Jesli chodzi o Arkana Wielkie to chyba jeszcze nigdy w nie padl mi w rozkladzie Mag (dzisiaj sie pokazal w przelozeniu), albo mam dziurawa pamiec, ale chyba nie ;)

 

A nie, raz mi sie pokazal, przejrzalam notatki swoje :D ale to ten jeden raz :)

 

No tak, zapomnialam dodac, ze "zywe" karty mam od dwoch tygodni ... Wiec moze jeszcze nie powinnam sie wypowiadac ;D

Edytowane przez Agor-ia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również zdarza się podobna sytuacja z kapłanem. Tylko raz pojawiła się w rozkładzie. Byłam wtedy tak zdezorientowana, bo już całkowicie zgłupiałam musząc zrozumieć dlaczego właśnie tym razem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anatemka

Bagirko, osobiście nie widze w tym nic dziwnego...

Nie wychodzi w rozkładach, widocznie nie ma nic do powiedzenia w nich... ;)

Chyba, że karty stawiasz tylko sobie, tylko na swój rozwój, że jestes z Papieżem bardzo związana i umówiłas sie, że jak wypadnie to cos znaczy. Wtedy mozna się doszukiwać znaczeń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie pojawia 5 denarów. I bardzo dobrze!

Kiedyś w ogóle nie pojawiała mi się 3 mieczy, za to potem nastąpił wielki przełom i prawie w każdym rozkładzie ją miałam i miała ona niestety swoje uzasadnienie.

Myślę tak jak anatemka -jeśli karta nie wychodzi w rozkładach, to znaczy, że nie ma nic do powiedzenia :)

(u mnie np. ostatnio duuuużo do powiedzenia ma Umiarkowanie grrrr)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mi bardzo rzadko wypadala 6 Kijów ,kilka razy przez kilka ostatnich lat !!! i w maju nastapił przełom wychodzi mi bardzo często przy jednej osobie. To samo z karta Kochankowie ,nagle zaczęła sie pojawiać i ciagle wypada przy tasowaniu. Pozyjemy , zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

haha pisałam już o tym, ale napiszę i tu... II buław mi się prawie wcale nie pokazywała, kiedyś nawet zastanawiałam się nad taką kartą, której nie czuję i bez mrugnięcia wskazałam na tę dwójeczkę... Pomyślałam sobie wtedy, że wszystkie coś wnoszą, jak idzie o podejmowanie decyzji... przy mieczowej wiemy, że tej decyzji nie będziemy chcieli podjąć, przy kielichowej z chęcią, przy denarowej będziemy kombinować jak się wymigać albo jak nam wygodnie... a II buław? Nie widziałam w niej absolutnie nic charakterystycznego. No i traf chciał, że zgubiłam właśnie tę kartę. Co gorsza wcale jakoś wybitnie nie tęsknię, korzystam z zapasowej i dobrze jest. III buław też niezwykle rzadko i tez nie bardzo mnie z nią cokolwiek łączy, jakoś mam do niej taki ambiwalentny stosunek. Nie żebym wszystkie inne karty kochała, ale każda coś wnosi, jest istotna... a jeśli już wypada jedna z dwóch wymienionych, to myślę sobie "eeeh, czyli nic ciekawego się nie zadzieje"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie też to zastanawiało- mam kilka kart, które prawie nigdy nie wypadają.

Za to kilka takich, które pojawiają się w co drugiej wróżbie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...