Jump to content

Witam proszę o pomoc w rozpoznaniu co to za amulet??

marcinqg
 Share

Recommended Posts

Witam proszę o pomoc w rozpoznaniu co to za amulet?? Przedmiot wykonany jest ze złota sprawdzany u złotnika. Ile może być warty??? Co to w ogóle jest za przedmiot bo posiadam go około roku a nie mam żadnych konkretnych informacji.

1242053727_bez tytu?...jpg | marcinqg | Fotki, Zdj?cia, Obrazki Fotosik.pl

1241700075_SANY01742...jpg | marcinqg | Fotki, Zdj?cia, Obrazki Fotosik.pl

bez sensu może być fakt zamykania nonagramu w trójkącie zamiast w kole = >koło lepiej działa

Narysowałem to sobie-zamknąłem, mi się podoba, działa bez zarzutu(znaczy nie robi mi nic złego) a ogólnie to jakaś forma ochronna i energetyzatora, ale co dokładnie to niewiem

Guest Jaga_Wiedzma

Ładnie wykonana ozdoba.

Jeśli uważasz, ze to amulet to zaobserwuj jak się czujesz nosząc go. Jeśli dobrze, nie jesteś energetycznie podrażniony to ok. Jeśli nie czujesz się z nim ok, to sprzedaj. Z amuletami i talizmanami właśnie tak jest. Dżej Dżej narysował sobie i jest ok. Działa pozytywnie bez zarzutu. Ale dla kogoś innego może już działać z dużym zarzutem. Nie ma uniwersalnych kształtów i symboli idealnych dla każdego. Określ jak ty się z tym symbolem czujesz.

Witam ja jak widzę ten przedmiot to już dostaję migreny posiadam go już około roku i nie wiem co to dokładnie jest. Chciałem się jeszcze zorientować na tym forum czy wy coś wiecie w temacie ale nie wiele mi to pomogło. Jesteście w stanie mi to wycenić ???? Jubiler wycenił to na 340zł po cenie złomu złota.

• 2 weeks later...