Skocz do zawartości

Sen o chorobie nowotworowej


natalkalalka69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałabym prosić o interpretacje snu.

Na początku chciałabym zaznaczyć, że od kilku miesięcy boli mnie jajnik i jakiś czas temu byłam u lekarza w tej sprawie. Po wielu badaniach wyszło, że jestem zdrowa ale jajnik nadal boli.

Dziś w nocy śniło mi się, że ten ból jajnika to był objaw choroby nowotworowej właśnie tego narządu. Byłam na skraju wycieńczenia i rodzice szukali dla mnie lekarza, który by mnie wyleczył. Jakiś tam doktor powiedział im, że jest jeszcze dla mnie szansa. Pamiętam, że ktoś niósł mnie na rekach bo byłam za słaba na samodzielne chodzenie. Kazał mi schylić głowę bo szliśmy po jakiejś kładce. Miałam mieć operację i chciałam sie pożegnać ze wszystkimi znajomymi ale nawet na to byłam za słaba.

Nie wiem co ten sen oznacza, czy to podświadomość podsuwa mi takie sny, żeby pokazac ze jednak jest ze mną coś nie tak? Przestraszył mnie ten sen, gdyz sama niepokoje sie o stan swojego zdrowia, narazie zaufałam lekarzom i uwierzyłam ze jestem zdrowa. ale czy napewno? moze pojsc jednak do jakiegos innego lekarza i zrobic dodatkowe badania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama dalas sobie odpowiedz-niepokoisz sie stad w snach tworza sie takie wizje.to sa najzwyczajniej twoje obawy moim zdaniem.oznacza to ze meczy cie to wiec najlepiej byloby pojsc do jeszcze jednego innego lekarza i sprowadzic w ten sposob na siebie spokoj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...