Skocz do zawartości

Jak zpobiec OOBE?


Namanira

Rekomendowane odpowiedzi

To ja w druga stronę, nie jak osiągnąć OOBE a jak mu zapobiec :_mysli:

 

Dostałam już wskazówkę, by pracować nad czakrą podstawy ale może coś jeszcze można zrobić? Nie pytam profilaktycznie na kiedyś tam, OOBE przychodzi samoistnie prawie codziennie... O ile dotąd po prostu starałam się proces przerwać to ostatniej nocy w kilka sekund nagle znalazłam się w stanie który zwykle przychodzi dopiero po jakimś czasie.

 

Nie podoba mi się to i wycieczki na dzień dzisiejszy mnie nie interesują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm.. moonroe też miał takie wypady... tylko on zaczął eksplorować świat.. i od tego nie uciekał... :mysli:

 

a próbowałaś w ogole nie myśleć o tym przed snem ? jakoby co.. może proszki nasenne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, wczoraj np. nie myślałam bo miałam kilka "cichych dni"...ja pan Monroe poza tym nie jestem :lol:

 

Proszków jakoś nie mam ochoty łykać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma praktycznie leku na OBE, są tylko sposoby zmniejszające prawdopodobieństwo wyjścia.

Z własnego punktu widzenia aby zminimalizować szanse na OBE nie nadużywaj alkocholu w sytuacjach w których masz chętke na wyjście ( miałem dużo podróży na fazie), gdy poczujesz mrowienie od razu pomyśl o ciele, o tym że jesteś istotą fizyczną, Przed snem nie pij sporej ilości kawy, najlepiej nie myśl także o parapsychologii, ezoteryce, istotach niebiańskich

Jeśli wyjdziesz także myśl intensywnie o ciele, skróci to czas powrotu.

 

adiev ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wyłącz swój umysł razem z ciałem ;) Wtedy nie będziesz miał nic i nawet snów nie będziesz pamiętał :P Ja to stosuje jak jestem bardzo zmęczony i pomaga ;) Ale śpię wtedy od 10h w górę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma praktycznie leku na OBE, są tylko sposoby zmniejszające prawdopodobieństwo wyjścia.

Z własnego punktu widzenia aby zminimalizować szanse na OBE nie nadużywaj alkocholu w sytuacjach w których masz chętke na wyjście ( miałem dużo podróży na fazie), gdy poczujesz mrowienie od razu pomyśl o ciele, o tym że jesteś istotą fizyczną, Przed snem nie pij sporej ilości kawy, najlepiej nie myśl także o parapsychologii, ezoteryce, istotach niebiańskich

Jeśli wyjdziesz także myśl intensywnie o ciele, skróci to czas powrotu.

 

Ale ja wczoraj tylko jedno małe piwo, ale to może by tłumaczyło... w końcu prawie abstynentka jestem :) Od kawy niestety jestem uzależniona, ale spróbuję ją ograniczyć.

 

Po prostu wyłącz swój umysł razem z ciałem ;) Wtedy nie będziesz miał nic i nawet snów nie będziesz pamiętał :P Ja to stosuje jak jestem bardzo zmęczony i pomaga ;) Ale śpię wtedy od 10h w górę :P

 

A niby jak mam to zrobić? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Normalnie ^^ Ja myślę o tym jak bardzo jestem zmęczony i jak bardzo mi się chce spać ;) Może zastosuj afirmacje. Wmawiaj sobie przez cały dzień, że nie chcesz mieć OOBE ;) Możę coś pomoże? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

haha napewno będzie miała :D podobno nasz umysł nie widzi słowa negującego NIE i zrozumie afirmacje " nie będe miala OOBE " na "będę miała oobe" takze lepiej nie afirmuj Nam:D

Ja ostatnio tez mam z tym problemy ale wybudzam się szybko... i strasznie nie wysypiam się nie wiem dlaczego co chwile sie budzę a to sprzyja takim odlotom..

także przed pójściem spać wymęcz się :D haha żebyś zasnęła jak kamień i ta kawa też wcale nie pomaga bo przez nią właśnie można miec taki "przerywany" sen..

 

Ćwiczenia fizyczne przed snem:D i będziesz spała jak baranek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jedyny raz dostałem OBE, jak bardzo tego nie chciałem.

Oglądalem kilka godzin wcześniej egzorcyzmy Emili Rose (czy jakoś tak), opętanie strasznie mi się kojarzyło z wyrzuceniem z ciała, co mnie dobijało psychicznie.

Cały czas czułem obecność istot duchowych w swoim otoczeniu (tak bardzo musiał je przyciągnąć mój strach i myślenie o nich).

W pewnej chwili postanowiłem, że oleje wszystko i po prostu zdam się na los, po kilku chwilach już nie było mnie w ciele.

 

 

Ale ja wczoraj tylko jedno małe piwo, ale to może by tłumaczyło...

 

U dziewczyn niekiedy piwko wystarczy :PPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...