Skocz do zawartości

co to jest??


marcin14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nie wiem czy to właściwe miejsce na to ale wydaje mi się że to najlepsze... A więc:

 

Zrobiłem to zdjęcie pod koniec sierpnia 2009r o godzinie ok. 23:30. Po lewej stronie jest oczko wodne a po prawej mój dom. Zdjęcie zrobiłem gdy szedłem ze swojego warsztatu do domu i było ciemno więc robiłem zdjęcia i w nie patrzałem. Zostawiłem je bo nie wiem co to jest, a bardzo mnie to ciekawi. Po zrobieniu tego zdjęcia i popatrzeniu co na nim jest wyszło to co na zdjęciu, zrobiłem kilka kolejnych żeby zobaczyć czy to coś jeszcze jest ale już tego nigdzie nie było. OTO ZDJĘCIE:

 

HPIM2625.JPG | marcinek15 | Fotki, Zdj?cia, Obrazki Fotosik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

we mnie to wzbudza bardzo pozytywne emocje :D

ale niestety nie pomogę Ci i nie powiem co to jest hmmm

 

moe jakieś pozostałości energetyczne z tego miejsca ale zeby widoczne na zdjęciu? haha niee nie wiem naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to nie jest żaden bród ani nic innego gdyby było to na obiektywie była by czarna plama, gdyby był to zwisający pająk ze ściany itp. to by wyszło w jakimś kolorze itd. (próbowałem co się tylko dało). To coś ma ok. 35-50cm (razem z "łapami"?). I to jak sobie powiększycie to kolory ma od białego do błękitnego... Wszystkich których znam się pytałem co to jest ale nikt mi nie umie odpowiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooo :D johnatan carroll "zakochany duch" :D podczas przygody z książką trafiłem na coś podobnego, w książce oczy-wiście ;) bawcie się dobrze, książkę świetnie się wchłaniało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja pozwolę sobie wkleić tutaj moje zdjęcia , Powiedzcie ci co na nim jest . Było zrobione po śmierci mej ciotki ale przed jej pogrzebem i na tym foto twarz mego męża została znieksztalcona wygląda tak jak twarz mej ciotki w trumnie

b3909ade4f577da2med.jpg

a tutaj zdjecie mego meza normalne zobaczcie

cba0ab120003f078med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość agnieszka007

To rzeczywiście wygląda jak twarz dziecka.Słyszałam już wiele takich historii,gdzie właśnie na zdjęciach pojawiały się tego typu efekty,czy też twarze tak,jak w tym wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...