Jump to content

co to jest??

marcin14
 Share

Recommended Posts

Witam.

Nie wiem czy to właściwe miejsce na to ale wydaje mi się że to najlepsze... A więc:

Zrobiłem to zdjęcie pod koniec sierpnia 2009r o godzinie ok. 23:30. Po lewej stronie jest oczko wodne a po prawej mój dom. Zdjęcie zrobiłem gdy szedłem ze swojego warsztatu do domu i było ciemno więc robiłem zdjęcia i w nie patrzałem. Zostawiłem je bo nie wiem co to jest, a bardzo mnie to ciekawi. Po zrobieniu tego zdjęcia i popatrzeniu co na nim jest wyszło to co na zdjęciu, zrobiłem kilka kolejnych żeby zobaczyć czy to coś jeszcze jest ale już tego nigdzie nie było. OTO ZDJĘCIE:

HPIM2625.JPG | marcinek15 | Fotki, Zdj?cia, Obrazki Fotosik.pl

we mnie to wzbudza bardzo pozytywne emocje :D

ale niestety nie pomogę Ci i nie powiem co to jest hmmm

moe jakieś pozostałości energetyczne z tego miejsca ale zeby widoczne na zdjęciu? haha niee nie wiem naprawdę.

Właśnie to nie jest żaden bród ani nic innego gdyby było to na obiektywie była by czarna plama, gdyby był to zwisający pająk ze ściany itp. to by wyszło w jakimś kolorze itd. (próbowałem co się tylko dało). To coś ma ok. 35-50cm (razem z "łapami"?). I to jak sobie powiększycie to kolory ma od białego do błękitnego... Wszystkich których znam się pytałem co to jest ale nikt mi nie umie odpowiedzieć...

ooooo :D johnatan carroll "zakochany duch" :D podczas przygody z książką trafiłem na coś podobnego, w książce oczy-wiście ;) bawcie się dobrze, książkę świetnie się wchłaniało

to ja pozwolę sobie wkleić tutaj moje zdjęcia , Powiedzcie ci co na nim jest . Było zrobione po śmierci mej ciotki ale przed jej pogrzebem i na tym foto twarz mego męża została znieksztalcona wygląda tak jak twarz mej ciotki w trumnie

b3909ade4f577da2med.jpg

a tutaj zdjecie mego meza normalne zobaczcie

cba0ab120003f078med.jpg

Guest agnieszka007

To rzeczywiście wygląda jak twarz dziecka.Słyszałam już wiele takich historii,gdzie właśnie na zdjęciach pojawiały się tego typu efekty,czy też twarze tak,jak w tym wypadku.