Jump to content

Śmierc


Dzulius
 Share

Recommended Posts

Właściwie ot opiszę 2 sny. Z dwóch kolejnych nocy.

 

-A więc 1:

Była noc ja z moim chlopakiem śpię w jednoosobowym łóżku, on nie ma na sobie koszulki. Nagle otwieram oczy i zrywam sięz krzykiem. On oczywiscie budzi się, obejmuje mnie i próbuje uspokoic ale nie jest w stanie. Nagle rzucam mu przeciągłe spojrzenie, wstaję z łóżka i wyskakuję przez okno.

-2:

Kręci mi się w głowie próbuję wspiąc się na schody i nagle jakaś dziewczyna zaczyna rzucac we mnie wielkimi talerzami. Nie znam jej. Uciekam. Za rogiem spotykam kobietę. Jest żoną lekarza. z niewiadomego powodu wiem że chce mnie zabic i podchodze do niej ze slowami "śmiało, niech to Pani zrobi. I tak nie chce mi się już życ. " Kobieta strzela mi w gardło z pistoletu, kula przechodzi na wylot. Ja nie umieram. Wygląda na to że czuję się w zupełnosci normalnie. "Niech mi pani wepchnie nóż pod żebra"- oznajmiam. Kobieta próbuję to zrobic ale ma do dyspozycji tylko tępy nóż kuchenny. idziemy do gabinetu jej męża. Położyłąm się na podłodze czekając na smierc. Nagle wchodzi mój były chlopak. Uśmiecha się ale po chwili opuszcza gabinet. Chwilępóźniej wchodzi weterynarz z serialu Córki MacLouda i zauważa krew na mojej szyi. Lekarz zaciąga go na zaplecze i zabija. Wstaje i wykradam sięz gabinetu mówiąc kobiecie że zmienilam zdanie i nadal chce zyc. Mówi żę rana na szyi się zabliźni i puszcza mnie wolno. Na podwórku witajamnie mój był chłoapak i koleżanka z obozu. Idziemy w stronę zabudowań. okazuje sie ze jestesmy w Krakowie. <mieszkam w Gdańsku>. Na sukeinnicach wiszą listy nazwisk. Dostrzegam nazwisko mojego byłego.

 

I to by było na tyle. Co może oznacza patrzenie na swoją śmierc?

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam takie wytłumaczenie na pewnej stronie, mam nadzieję że pomoże:

"Marzenia senne dotyczące umierania są bardzo różnorodne. Najczęściej sami jesteśmy jego głównymi bohaterami. Może to oznaczać, że nasze serce opuściła jakaś osoba, a miłość przerodziła się w obojętność, choć nie chcemy się do tego przyznać nawet przed sobą. Możliwe jest również, że odradzamy się wewnętrznie, dojrzewamy. Wówczas musimy umrzeć, żeby narodzić się na nowo. Śmierć jest zatem symbolem zmian."

Link to comment
Share on other sites

"Własna śmierć widziana we śnie jest swego rodzaju procesem oczy*szczenia duszy, odrodzenia „ja”, które musi się zmienić, by sprostać życiowej walce."

Link to comment
Share on other sites

Najlepsze jest to, ze Twoj były sie usmiecha jak czekasz na smierc.

Wydaje mi sie, ze on Cie za coś bardzo wini nawet jesli tego nie okazuje

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...