Skocz do zawartości

prośba o interpretację snu


ammooo

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się dzisiaj,że mój przyjaciel (stara miłość) wyznał mi miłość.Otrzymałam od niego walentynkę, w której było napisane,że mnie kocha.Potem byliśmy taką szkolną parą,ale ogólnie sen był dziwny, tak jak to zwykle bywa,bo cały czas prześladowali mnie moi znajomi,którzy kiedyś mi dokuczali. Nie wiem co mógł on oznaczać więc bardzo proszę o pomoc w interpretacji snu.Dodam jeszcze,że ostatnio sporo o nim myślałam i zastanawiałam się czy nie udałoby się nam odnowić kontaktów i się jakoś zejść.Lecz nigdy tak naprawdę nie byliśmy parą. Wiem jednak, że i on i ja byliśmy w sobie wielokrotnie zakochani,ale chyba żadne z nas nie miało odwagi zrobić tego pierwszego kroku i kończyło się tylko na przyjaźni.Od tej całej historii minęły jakieś 2-3 lat.Teraz jednak chodzimy do innych szkół i nie mamy ze sobą tyle kontaktu,jednak w czasie snu ja również znajdowałam się w jego szkole.

Bardzo proszę o pomoc w rozszyfrowaniu snu,będę bardzo wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to po prostu twoje mysli i marzenia.sama przyznalas ze sporo o nim ostatnio myslas wiec dalas sobie odpowiedz.jesli o czyms intensywnie badz czasto myslimy to sa spooore szanse ze pokaze sie nam to w snach.swego czasu programowalam sobie sny w ten sposob wiec wiem jak to dziala:)pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...