Skocz do zawartości

proszę o interpretacje snu dot. mojego synka


justus83

Rekomendowane odpowiedzi

proszę o interpretacje snu dot. mojego synka

Wyjechałam na kilka dni najprawdopodobniej z moją rodziną. Domem i psem moich rodziców a także moim synkiem niemowlakiem mieli się zaopiekować i doglądać moja ciocia i wujek którzy mieszkają obok moich rodziców (dodam że mój wujek zmarł na parę dni przed narodzeniem się mojego syna)

Odnośnie opieki nie dotrzymali słowa. Zastaliśmy psa zagłodzonego i zdechłego a mój syn umarł z braku miłości. Najdziwniejsze jest to w tym śnie że ja mojego dziecka zostawiam rzadko i to w zasadzie tylko z moją teściową.

Wracając do snu. To było coś okropnego, spojrzałam na twarzyczkę mojego synka była taka spokojna i niewinna. Nawet jak to piszę to chce mi się płakać.

Co się okazało, moja siostra, która w rzeczywistości nie ma dzieci i męża w moim śnie miała syn w wiek mojego. Płakałam i rozpaczałam że ona ma swoje dziecko a moje nie żyje, wręcz jej zazdrościłam tego.

 

Bardzo proszę o interpretację. Ten sen był taki straszny i taki wydawał się prawdziwy. Coś okropnego.

 

przypomniało mi się że mój wujek był pod wpływem alkoholu. bardzo żałowałam ze nie wzięłam syna ze sobą. Obwiniałam siebie o to co się stało.

 

Bardzo proszę o pomoc. Próbuje jakoś sama to wszystko zinterpretować ale zupełni nie wiem jak, ni jak mi nie wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justus83, a zakładając, że Twój syn jest jedynie symbolem sennym jakiejś Twojej sprawy (dziecko często symbolizuje we śnie jakieś przedsięwzięcie, coś, czego autorami jesteśmy, co się rozwija na naszych oczach), którą musiałaś chwilowo zarzucić?

Może powierzyłaś tę sprawę w czyjeś ręce, ale ta osoba przez nieodpowiedzialne zachowanie zawiodła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...