Skocz do zawartości

osobliwy poród


pani_zima

Rekomendowane odpowiedzi

prosze serdecznie o próbe wyjasnienia choc połowicznie tego dziwnego snu...

 

śniłam, że urodziłam przedwcześnie. porodu nie było ale wiedziałam,ze przed chwilą urodziłam. na swiat przyszło dwoje zdrowych dzieci (jakby bliźnięta) i dwoje lub troje niedorozwinietych płodów ( co mnie nie zdziwiło przwie wcale o dziwo) jeden z nich..widziałam w zbliżeniu, miał siniec pod prawym okiem. wiedziałam, że im już nie mogę pomóc, że muszę ratowac dwoje zdrowych ( myslałam o nich z czułoscią). byłam sama w okolicy...nie miałam jak sprowadzic pomocy.

nie zastanawiajac się dłużej wzięłam jednego z noworodków i przystawiłam do piersi, z myślą ' muszą jeść a przeżyją'...

 

i dziwne że nie towarzyszył mi strach...co w normalnej sytuacji widok płodów napawa mnie lękiem i żalem

 

PS czesto miewam sny gdzie jestem w ciązy albo rodzę albo już urodziłam, jednak ten jest wyraźniejszy i mocniejszy.

Edytowane przez pani_zima
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

o, a ja będę natrętna i znów sie przypomnę..

 

bo to ważny sen bardzo i wierzę że ktoś tutaj z mądrych w tej materii mi pomoże. podpowiem,że tutaj może chodzić o związki uczuciowe, tak mi się wydaje

 

Sephiro i inni...proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Podpowiem Ci tak: ciąża zwykle odzwierciedla noszenie się z zamiarem zrobienia czegoś nowego, wprowadzenia zmian w naszym życiu. Poród zaś odzwierciedla wprowadzenie tych planów w życie, moment w którym przychodzi im ujrzeć światło dzienne.

Może po prostu ze względu na przedwczesny rozwój sytuacji nie wszystko poszło zgodnie z pierwotnymi oczekiwaniami, wystąpiły jakieś efekty uboczne, choć i tak zdajesz się być ostatecznie zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzieki Sephiro :)

... a nie może byc tak, że płody oznaczaja 'uczucia' niedojrzałe raczej i nietrafione, natomiast zdrowe bliźnięta to bliźniacze dusze...i to ode mnie zależy czy mają rację bytu ( ta myśl...'muszą jeść a przeżyją' i przystawienie do piersi) ? a poród przedwczesny oznacza, że 'to' przyszło nie w porę? jak myślisz? myślicie?

 

tak sobie pomyślałam :)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pani_zimo, nikt lepiej niż Ty nie odczyta znaczenia Twojego snu :)

Jeżeli więc po przeanalizowaniu zarówno snu jak i swojej sytuacji wysnułaś takie wnioski, to najprawdopodobniej są one trafne.

Oby tak dalej ;)

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...