Skocz do zawartości

pentagram


Zgon

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry :)

Przysniło mi się, że otrzymałem pentagram, wydawało mi się, że za wdzięczność, ale może zacznę od początku.

Początek miał miejsce na blokowisku mojego kolegi (ja mieszkam w domu jednorodzinnym na drugim końcu miasta). Rozmawiałem, a może raczej stałem z grupą starszych ode mnie kolesi, około 20 lat. Nie byli wrogo nastawieni, raczej neutralnie. Nie do końca wiedziałem, jak się tam znalazłem. Na pewno przyjechałem rowerem, bo go trzymałem. Drugi mój rower stał oparty o ścianę, ale to średnio istotne chyba.Jeden z nich został popchnięty przez innego z moich kolegów, który później gdzieś poszedł. Przewrócił się potykając się chyba jeszcze o koło mojego roweru. Przywalił nosem o beton. Zapytałem, mogę mu pomóc, czy może przynieść wody. Skinął głową, więc udałem się po kubek. Dostałem go od jakiejś pani, która stała z córką (wcześniej zastanawiałem się nad wzięciem jakiegoś stojącego na śmietniku). Nalałem do niego wody (z czegoś w stylu studni, hydranta czy nie wiem jak to nazwać) i zaniosłem temu chłopakowi. Następnie musiałem odnieść kubek i poszedłem do mieszkania kobiety, która jak się okazało jest mi bardzo wdzięczna. Nie była raczej polką, obstawiałbym raczej indie albo inne kraje z tamtych regionów. W domu był klimat indyjski, mógłbym przysiąc, że paliły się tam kadzidełka. W podzięce (nie wiem za bardzo za co) dała mi zawiniątko. Schodząc po klatce w dół zerknąłem co to jest. Jak się okazało był to pentagram. Spodobał mi się od razu. Był kolorowy, co mnie trochę zdziwiło. Na pewno był kolor czerwony i żółty. Nie jestem pewny, czy był zielony. Założyłem go i schowałem pod bluzę. Jak sobie nagle wtedy przypomniałem nie oddałem kubka, tak więc wziąłem go i odniosłem z powrotem wchodząc na złe piętro. Zorientowałem się jednak i wróciłem. Zostawiłem kubek ukradkiem na półce prawie pustego już teraz mieszkania. Zatrzymałem się na chwilę, by spojrzeć na córkę kobiety, podobną do niej. Później się odwróciłem, zszedłem na dół wziąłem rower i się obudziłem...

 

Nie zdarza mi się często zapamiętywać tak wielu szczegółów snu, no i niezbyt często tak wgryza mi się w głowę jakiś fragment snu. może mieć jakiekolwiek znaczenie ten sen? Nigdzie nie mogę znaleźć co może oznaczać ten pentagram poza tym, że 'zostanę opętany'. Nie wiem jednak, co to oznacza do końca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...