Skocz do zawartości

Ojciec


MadamViCtoria

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy bym mogła prosić o pomoc, gdyż co pewien czas śni mi się mój Ojciec, który nie żyje. W każdym śnie to ja mu mówie, że przeciez On nie żyje, a On się tlyko smieje z tego i żebym dała z tym spokoj. Dziś to sie obudziłam i płakałam przez sen. Czy moge liczyc na pomoc? Czy może Ojciec chce coś mi w ten sposób przekazac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem mimo, że Twój tata w rzeczywistości nie żyje to jednak nadal żyje w Twoim sercu.

A pojawianie się Jego osoby co jakiś czas w Twoich snach może oznaczać, że nadal "czuwa" nad Tobą, chroni Cię i duchowo wpiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. no ok, ale dlaczego za kazydm razem On w tym snie jest tak zadowolony, gdyż ja Mu ciagle oznajmiam, że On nie zyje a On tak jakby sie ze mnie nabijał i smiał, albo coś w stylu ' no i co, że nie zyje" Troszke dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zadowolony może być z niektórych cech Twojego charakteru takich jak np. mądrość, inteligencja, dominacja, odwaga, autorytet, własne zdanie.

Ojcowie zazwyczaj są dumni i szczęśliwi gdy córki dziedziczą po nich tak "męskie" cechy.

A po tym, że - jak napisałaś : "On tak jakby sie ze mnie nabijał i smiał" gdy mu mówisz że on nie żyje, wnioskuję, że byłaś z tatą bardzo blisko i on zna Twoje serce i wie doskonale, że tak jak już pisałam wcześniej nadal w nim żyje i żyć będzie na zawsze takim, jakiego go pamiętasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...