Skocz do zawartości

Blog


olkacool

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne jedno z ćwiczeń zostanie rozwiązane dzisiaj lub najpóźniej jutro.. więc nowy zakładam nowy temat.. :roll:

 

 

Dzisiaj czytałam treść jednego z blogów.. Pytanie brzmi: Jaki był temat przewodni Bloga?

 

 

Rozwiązanie kiedy chcecie.. Powodzenia :usmiech:

Edytowane przez olkacool
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rycerz denarów-7 buław-2 kielichów-

Może o wytrwałosci i walce o drugiego człowieka.

9 buław-

Mozliwę że dotyczy to ukrytego uczucia i ten ktoś boi się go wyjawić niemniej trwa wytrwalę przy tej osobie i walczy o nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co napisała dezire3 to z angelologią mi się skojarzyło:)

 

Pytanie brzmi: Jaki był temat przewodni Blogu?

 

O rany same miecze 2 ,Rycerz,4

 

Chłodem powiało,myślę o chłodnych wywodach zamieszczonych na blogu.Spraw dotyczących głębokich wewnętrznych stanów napięcia umysłu,zwątpienia,bladości myśli.braku spokoju wewnętrznego.a właśnie ten spokój byłby wskazany.Osamotnienie,zmęczenie,rezygnacja.Wszystko co się dzieje niepokojącego w umyśle.

 

Może jakiś dział o umyśle(podświadomość,fobie)

Edytowane przez Arivo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

cesarzowa, Krolowa Buław 9 mieczy

 

czy to był blog dla kobiet? cos ewidentnie związane z kobietami? Może matki? poruszane są jakies ciekawe zagadnienia, moze historie z zycia... o depresji lub chorobach,bezsenności, urodzie. coś w tym stylu :)

 

tytuł bloga : 3 buław, 3 kielichy, sprawiedliwość - Znajdz czas dla siebie, zadbaj o siebie, zmien cos w zyciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jednak nie polityka:(

4 moent-8 mieczy-8 pucharów

 

Kurcze dwie ósemki,kiedys mialam ksiazke,w której byly opisane wszystki numery i co one znacza,ale nie moge jej znalezc:(:(

 

Bylo to albo o pewnym poczuciu wladzy,albo o wewnetrzym uwiezieniu.Moze chodzilo o emigracje,chociaz nie wiem dlaczego,o ludziach ktorzy wyjechali i nie daja sobie rady?

Na pewno temat powazny,moze troche dajacy do myslenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...