Jump to content
shirkan164

Ciepło podczas tworzenia PSI Ball

Recommended Posts

shirkan164

Witam! Dzisiaj, gdy tworzyłem PSI Ball korzystając z energii z mojego żywiołu (ognia) czułem dość duże ciepło na moich dłoniach, nie wiem czy to przez to, że brałem energię z ognia czy tak jest zawsze, PSI Balle robię od 2 tygodni i od 2 razu czuję 'pole magnetyczne' między dłońmi :P

mam nadzieje ze sie jasno wyraziłem xD

Guest Jaga_Wiedzma

Boshheee... Za duzo mangi. Szkoda tracić enrgię. Poza tym co świadczy o tym, że twoim zywiołem jest ogień?

sheikah164

haha elo nie na to konto sie zalogowałem XD jako shirkan niechcacy;p to ja napisałem a to jaki żywioł posiadam napisałem gdzieś w innym poście :D

ja jako shirkan napisałem ze sie powiesilem xD wiec mam nowe konto ;) to dla Justica bo chciala sprawdzać nasze IP :P

Guest Jaga_Wiedzma

A czemu masz dwa konta, wiesz ze za to jest ban?

sheikah164

to proszę bardzo o usunięcie tamtego :) bo sam nie mogłem, bo szukałem tej opcji

sheikah164

wiem, zdaję sobie z tego sprawę, ale jeśli możesz to usuń 'shirkan164' bo ja chciałem usunąć ale nie ma takiej opcji ;x

Nordis

I co chciałeś udowodnić tym, że się powiesiłeś Shirkanem? -.-

Cadaveris

Jesli chcesz nadal pracować na żywiołach to zacznij je mieszać :) Np. Wyobraź sobie ogień w prawej rece a pod nią umieść lewą reke w której skup żywioł powietrza :) nastepnie zadziałaj powietrzem na ogień :) Może sie troche kojarzyć z anime - nie wazne, mi te ćwiczenia pomagały :) Aaa oczywiscie najpierw troche poćwicz z powietrzem :)

sheikah164
a mógl być taki fajny temat...

czemu? :D

a tak wgle to czemu jak jest mowa o PSI Ballach czy cos typu kula ognia itp. to zawsze: 'za duzo mangi/anime/bajek/gier' itp.? :D

a przy okazdji to sam aktualnie tworze włąsną magnę, ale to nie tutaj więc nie offtopujmy ;)

sheikah164
I co chciałeś udowodnić tym, że się powiesiłeś Shirkanem? -.-

wszystko.. na glupie pytanie glupia odp. ;) przeczytaj sobie temat 'medytacja nad żywiołami' to zobaczysz ;]

Nordis

Przecież i tak ludzie będą Cie utożsamiać z Shirikanem, więc raczej swojego nie dopiąłeś. To konto też 'uśmiercisz'? -.-

sheikah164

wiem, a może jednak powiecie mi o co chodzi z tym ciepłem -.-" bo to nie jest temat "ehehe Shirkan sie 'powiesil' ale to nie prawda, zapraszam do rozmowy" o.O'