Jump to content

Ciepło podczas tworzenia PSI Ball

shirkan164
 Share

Recommended Posts

Witam! Dzisiaj, gdy tworzyłem PSI Ball korzystając z energii z mojego żywiołu (ognia) czułem dość duże ciepło na moich dłoniach, nie wiem czy to przez to, że brałem energię z ognia czy tak jest zawsze, PSI Balle robię od 2 tygodni i od 2 razu czuję 'pole magnetyczne' między dłońmi :P

mam nadzieje ze sie jasno wyraziłem xD

haha elo nie na to konto sie zalogowałem XD jako shirkan niechcacy;p to ja napisałem a to jaki żywioł posiadam napisałem gdzieś w innym poście :D

ja jako shirkan napisałem ze sie powiesilem xD wiec mam nowe konto ;) to dla Justica bo chciala sprawdzać nasze IP :P

Jesli chcesz nadal pracować na żywiołach to zacznij je mieszać :) Np. Wyobraź sobie ogień w prawej rece a pod nią umieść lewą reke w której skup żywioł powietrza :) nastepnie zadziałaj powietrzem na ogień :) Może sie troche kojarzyć z anime - nie wazne, mi te ćwiczenia pomagały :) Aaa oczywiscie najpierw troche poćwicz z powietrzem :)

a mógl być taki fajny temat...

czemu? :D

a tak wgle to czemu jak jest mowa o PSI Ballach czy cos typu kula ognia itp. to zawsze: 'za duzo mangi/anime/bajek/gier' itp.? :D

a przy okazdji to sam aktualnie tworze włąsną magnę, ale to nie tutaj więc nie offtopujmy ;)

I co chciałeś udowodnić tym, że się powiesiłeś Shirkanem? -.-

wszystko.. na glupie pytanie glupia odp. ;) przeczytaj sobie temat 'medytacja nad żywiołami' to zobaczysz ;]

• 4 weeks later...

wiem, a może jednak powiecie mi o co chodzi z tym ciepłem -.-" bo to nie jest temat "ehehe Shirkan sie 'powiesil' ale to nie prawda, zapraszam do rozmowy" o.O'