Skocz do zawartości

uśmiechnięty małżonek na jasnym tle


marys84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Śnił mi się parę dni temu mój mąż. Był taki przystojny, czysty, zadbany, szczupły, promieniujący, za nim było jasne tlo. Ale niestety nie było w tym śnie nic romantycznego, bo zapytał mnie tylko,czy ja go przypadkiem nie zdradzam (mój mąż ma na tym punkcie fobię, nie ufa mi do końca - mój mąż pracuje na miesięcznych kontraktach za granicą i nie jest ze mną cały czas w domu). Od razu po tym pytaniu przestałam śnić o mężu, bo prysła moja radość z tego,że widziałam go takiego ładnego i radosnego.

Zaczęłam śnić o mojej pierwszej miłości i zrobiło mi się o wiele przyjemniej.

Pozdrawiam

marys84

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to miało być "czy ty mnie czasami nie zdradzasz" i zaraz go "zdradziłaś" w myślach i snach, wspominając dawną miłość. Zauważ tą korelację - jakby pierwszy sen był zapowiedzią tego drugiego, symbolizował twojego męża na jasnym tle, w świetle do którego być może powinnaś "dążyć" zamiast uciekać myślami w minione czasy i czerpać z tego przyjemność. To tak, jakby twój mąż był zazdrosny nawet o twoje sny, które jednak rzeczywiście sprawiają Ci radość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację La Papesse.

Właściwie nie powinnam doszukiwać się w tym śnie jakiś ukrytych szczegółów, bo sam sen był bardzo czytelny.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...