Skocz do zawartości

Proszę, pomóżcie w interpretacji :)


rosa-carmell

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu zakończyłam swój długo trwający związek. Postanowiłam rozłożyć sobie karty niestety całkowicie nie rozumiem tego rozkładu :(. Bardzo proszę o pomoc :)

moje pytanie brzmiało : czy w ciągu najbliższego miesiąca wrócimy do siebie?

oto moje karty: PRZESZŁOŚĆ : 2 PIK, 7 KIER I 4 KARO

TERAŹNIEJSZÓŚĆ : 7 TREFL , DAMA KARO ( JAKO JA) I 9 TREFL

POZA KONTROLĄ: KRÓL KARO, WALET PIK, 9 KARO

JEŚLI NIE DOKONAM ZMIAN - PRZYSZŁOŚĆ : 6 PIK, 8 TREFL I 8 KARO

JEŚLI DOKONAM ZMIAN PRZYSZŁOŚĆ ( WŁAŚNIE TO MNIE NAJBARDZIEJ INTRYGUJE!) 10 PIK, 9 PIK I 9 KIER

WSTAWIŁABYM ZDJĘCIE, ALE NIE POTRAFIĘ DODAĆ. PODCZAS WRÓŻBY WYPADŁ MI WALET TREFL - WĄTPIE , BY SYMBOLIZOWAŁ MOJEGO BYŁEGO CHŁOPAKA GDYŻ BYŁ ON BLONDYNEM O NIEBIESKICH OCZACH.

BŁAGAM O POMOC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie karty mówią, że dobrze postąpiłaś kończąc ten związek. W Twoim życiu nastąpił zwrot ku lepszemu. Ty idealizowałaś swojego chłopaka, ale kończąc tą znajomość twoje troski zostały zdjęte z serca. Natomiast teraz przyszły jakieś zmartwienia, być może czujesz się samotna bądz sfrustrowana. Z tego co widzę, to korzystniej dla Ciebie będzie, kiedy nie dokonasz tych zmian, ponieważ kłopoty jakie Cię spotkają szybko miną i nastapi zmiana Twojego losu na lepsze, poprzez niespodziewane wydarzenia. Jeśli natomiast zdecydujesz się na te zmiany to niestety, ale czekają Cię łzy, niepowodzenie. Napisz proszę, czy 9 kier była może odwrócona, bo jeśli tak, to sytuacja jest jasna, ale jesli była w pozycji prostej to faktycznie trudna sprawa. Może tak być, że będziesz z nim, bo go kochasz, ale ta miłość nie działa najlepiej na Ciebie. Ja osobiście poleciłabym Ci zastosować inny układ na tego typu pytanie, bardziej dokładny, bo ten nie daje wg mnie jednoznacznej odpowiedzi.. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję bardzo za pomoc :) podziwiam Cię, że tak potrafisz to zinterpretować i powiem Ci, że wszystko co napisałaś pasuje w 100%. co do odwróconych kart to szczerze mówiąć nigdy nie zwracałam na to uwagi, a w książce , którą przeczytałam nic na ten temat nie było. mogłabyś napisać mi coś więcej o tym rozkładzie, który stosujesz? :) pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że mogłam Ci pomóc. Co do układu, powiem Ci jaki jest mój ulubiony, który daje konkretną odpowiedź na zadane pytanie. Najpierw musisz potasować karty i myśląc intensywnie o tym, czego chcesz się dowiedzieć, przełoż je lewą ręką do siebie na trzy kupki. Następnie wyslosuj z nich 13 kart i znów je potasuj i przełoż. Układaj je w nastepującej kolejności:

***2**1 - mówią o nieodległej przeszłości np. przyczynie kłopotu

***4**3 - opisują to, co się dzieje aktualnie w tej sprawie

7**6**5 - obrazują najbliższą przyszłość

10*9**8 - zwiatują nieprzewidziane przeszkody, które spotkasz dążąc do realizacji celu

13*12*11 - dają dokładną odpowiedź na postawione pytanie oraz pokazują co możesz zrobić, czego się spodziewać i na co powinnaś uważać.

Każdy z rzędów odczytujesz od lewej do prawej strony.

Jeśli chodzi o sprawy sercowe, najlepiej jest stawiać karty w piątek, bo wtedy wszystko pieknie widać.. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga czerodziejko :) właśnie siadłam do tego rozkładu i mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie : jak wylosować 13 kart ? z tych trzech kupek? pozdrawiam! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie.. Jak już będziesz miała te 3 kupki to nakładasz je na siebie, zaczynając od tej, która jest przy Tobie najbiżej, aż do tej która jest najdalej. Póżniej możesz np. rozłożyć wszystkie na stole i wylosować 13 kart. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...