Skocz do zawartości

Wózek, dziecko, koleżanka.


Stuk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po raz kolejny! Od ostatniej odpowiedzi na moje zapytanie minęło trochę czasu, zrozumiałem pojęciu snu oraz tego co on przedstawia (uogólniając). Mam jednak kolejną prośbę, ponieważ przyśniła mi się bardzo intrygująca wizja.

Przyśniła mi się koleżanka z klasy, która szła ze swoją siostrą cioteczną, pchając wózek z dzieckiem. Nie będę ukrywał, że ta koleżanka z klasy wpadła mi w oko. Wróćmy do snu. Szedłem w ich stronę, gdy się zbliżyłem, nachyliłem się do wózka i spytałem co to za piękność w tym wózku oraz spytałem czyje to dziecko. Koleżanka odparła, że to jej i kolegi z klasy (osoba prawdziwa - jednak on jest aktualnie w związku, koleżanka nie jest). Powiedziała to w sposób szyderczy, prześmiewczy, żartobliwy. Nachyliłem się do dziecka, które mnie polubiło, wręcz się do mnie lepiło. Bawiłem się z nim (prawdopodobnie z nią, była to chyba dziewczynka) i nagle poczułem, aby powiedzieć, że jest tak piękna (dziecko) jak ciocia (mając na myśli koleżankę), jednak to była taka myśl. (pierwszy raz śniło mi się, że rozważam działanie we śnie). Dziecko było szczęśliwe, bawiło się ze mną. No i koniec. Wszystkich ludzi dobrej woli, którzy pozwolą mi spokojnie usnąć dzisiejszego wieczoru proszę o pomoc w interpretacji.

Dodam, że wszystkie osoby, które wystąpiły we śnie są autentyczne (oprócz dziecka - nie znam), "spotkanie" miało miejsce również w miejscu autentycznym.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...