Jump to content

Liczby diabelskie.


agatke
 Share

Recommended Posts

W internecie znalazłam stronę na, której były pokazane analizy imienia i nazwiska, a w nich liczby diabelskie,

tu podsuwam stronę:

Gematria - Numerologia - Liczbowanie

i zrobiłam analizę według tego co znajdowało sie na stronie, i nie wiem czy się pomyliłam w obliczenia czy czy jednak są tam liczby diableskie i dużo liczb karmiczny, moje pytanie jest takie, jeżeli znajdują się tam owe liczby czy mają one wpływ w podsumowaniu mojej analizy.

z góry dziękuję,pozdrawiam,

Agatke :krzywy:

Link to comment
Share on other sites

Bez wątpienia 'diabelskie' mają bez wątpienia pewne znaczenie,jakie to już zależy jakie i także od osoby.Powątpiewam jednak w tą stronę,gdyż nie ma tam mojej ulubionej liczby"26",która oznacza demon.

Link to comment
Share on other sites

Bez wątpienia 'diabelskie' mają bez wątpienia pewne znaczenie,jakie to już zależy jakie i także od osoby.Powątpiewam jednak w tą stronę,gdyż nie ma tam mojej ulubionej liczby"26",która oznacza demon.

 

Czy mógłbyś rozwinąć wątek o tej felernej 26? :)

Link to comment
Share on other sites

też mam 26

i trzy 666 w dacie........znaczy demon ze mnie do kwadratu?

 

a już bez zartów, też chetnie poczytam o tej 26

 

UWAGA CYTUJĘ:

26 Karma miłości

 

26 – dzień, w którym możemy zamknąć, dopełnić pewne układy emocjonalne, pewne układy w związkach.

 

26 jako karmiczna wibracja jest to wibracja dotycząca relacji międzyludzkich. To jest podstawowe przesłanie tej wibracji, to jest podstawowe jej zadanie, aby doskonalić siebie na planie relacji z drugim człowiekiem.

 

Ktoś kiedyś napisał, że jest to karma miłości.

26 podzielona na pół to 13 – wibracja transformacji. Wibracja, która mówiła o przemianach, o głębokich doświadczeniach zmieniających bardzo często nasze podejście do życia. Tak też przy tym układzie 26, przy 8 z 26 jest przede wszystkim informacja o tym, że najgłębsze doświadczenia w naszym życiu będą odbywały się na planie My – miłość, My – drugi człowiek, My – a układa emocjonalny, jak wiele potrafimy dla niego zrobić, jak wiele potrafimy dla naszych miłości przezwyciężyć przeszkód, przełamać schematów w sobie, aby marzenie o szczęściu miało możliwość zaistnieć.

Ta wibracja, jeśli pojawia się w portrecie naszej daty urodzenia jest takim młoteczkiem, takim dzwoneczkiem, który mówi: halo, halo..

 

Tak naprawdę, kiedy my ludzie mamy siłę sprawczą? Kiedy my ludzie mamy szanse użyć tej wewnętrznej potęgi do realizacji własnych marzeń? Kiedy my zaczynamy dążyć, pragnąć, realizować?

My ludzie mamy siłę sprawczą, zaczynamy dążyć, pragnąć i realizować, tak naprawdę wtedy, kiedy naszym motorem napędowym jest miłość, bo człowiek dla miłości jest w stanie przesunąć górę. Nic więcej tak nie inspiruje jak to uczucie. Uczucie, które w ostatnim czasie jest obiektem pragnienia każdego z nas, a które tak naprawdę gdzieś zostało przytłoczone sprawami bytowymi, materialnymi, które zostało obłożone przymusem zmierzenia się z niemocą, z brakiem miejsca do realizacji tego uczucia.

 

Wibracja 26 jest pewnego rodzaju przymusem spotkania tych wszystkich ludzi, których zobowiązaliśmy się spotkać przed przyjściem na ziemię.

26 jako wibracja karmiczengo przymusu zrealizowania związków międzyludzkich – jest koniecznością dopełnienia wszystkich spotkań z innymi ludźmi na to wcielenie, które zobowiązaliśmy się dokonać, bez względu na to, czy te spotkania są w naszym życiu przyjemne, czy wręcz przeciwnie. To one służą przede wszystkim transformacji nas, ale też transformacji tych, którzy się z nami spotkają.

 

Osoba posiadająca tę wibrację karmiczną, w momencie kiedy wkracza w życie innego człowieka nie pozostawia już tego życia takim, jakie było, nie pozostawia już sfery emocjonalnej takiej, jaka była.

To jest coś na kształt być może takiego rozsadzenia od środka i pokazanie mu nowych możliwości.

 

Natasza Czermińska nazwała wibrację 26 „swoistym numerologicznym Palcem Bożym”. To właśnie jest ta nieuniknioność, ten przymus nieuniknioności dokonania się spotkań w tym wcieleniu, co do których podjęliśmy takie zobowiązanie.

 

U osób, u których występuje ta wibracja nie będzie tzw. spotkań obojętnych. Czasami tak jest, że ludzie pojawiają się w naszym życiu, przychodzą, odchodzą, o jednych pamiętamy dłużej, inni zacierają nam się w pamięci. Natomiast w wypadku wibracji 26 i osoba o tej wibracji pozostawia głęboki ślad, głęboką transformację u każdego kogo napotka na swojej drodze, dlatego że w życiu tych, na których drodze stanie jest po prostu niezbędna do tego, żeby rozpoczął się jakiś proces transformacji u nich.

Jednocześnie jest tak, że mając tę wibrację każdy napotkany człowiek przychodzi do naszego życia w ściśle określonym celu, coś zamanifestuje.

 

26 jako jedyna wibracja karmiczna należy do drugiej dziesiątki. Do tej pory wszelkiego rodzaju lekcje karmiczne a analiza ich odbywała się w zakresie: JA w kontekście związku, rodziny, władzy, pracy. JA, czyli człowiek, bo na początku była 1.

Wibracja 26 jest wibracją, gdzie nie ma Ja, nie ma pierwiastka całkowicie odłączonego od grupy. Tu jest MY. MY i relacje, MY i związek, MY i uczucie miłości, MY i plany, MY i relacja. Stąd jest to wyjątkowa wibracja karmiczna i wyjątkowe przesłanie ze sobą niesie.

Jako ukryta podwojona 13, jest to wibracja transformacji, która zmusza nas do przewartościowywania własnego wnętrza i spojrzenia na siebie w kontekście, nie ja, tylko MY. My jako grupa, my jako para. To jest bardzo istotne, jeżeli ktoś chce zrozumieć wymiar karmiczny tej wibracji. Nie jest ona obciążeniem w przeciwieństwie do innych wibracji karmicznych.

 

26 – wibracja karmiczna, która nie jest do końca obciążająca, ale jako że jest to wibracja stosunków międzyludzkich, stosunków partnerskich, stosunków miłości, jest wibracją która powoduje pewnego rodzaju przymus, i która wywołuje pojawienie się wydarzeń i sytuacji w naszym życiu, które mamy wręcz obowiązek doprowadzić do finału. Tu jest ta ukryta 13, czyli etapy trzeba finalizować i kończyć, nie zostawiać niedomówień, nie zostawiać sytuacji niejasnych, nie odstępować w pół drogi.

 

Ta wibracja swojego właściciela obdarza na to wyzwanie ogromną odwagą wewnętrzną w podejmowaniu decyzji. To ludzie, którzy mogą służyć za przykład determinacji na sukces, determinacji na cel.

Ta wibracja daje drogę pod górę, daje konieczność zmagania się przede wszystkim na poziomie międzyludzkim.

 

Tak jak każda wibracja karmiczna, tak i przy tej jest nagroda.

Nagrodą w przypadku wibracji karmicznej 26 jest to, że pozwala osiągnąć spełnienie marzeń, ale pod jednym warunkiem, że ty sam w te marzenia nie zwątpisz, że ty sam w tę możliwość nie zwątpisz.

 

Jest tu pewien wymiar tarotowego Wisielca, czyli wszystko jest rozciągnięte w czasie. Sukces jednostki uzależniony jest zawsze od ludzi, od relacji z grupą, od relacji partnerskiej, towarzyskiej.

Jeśli w czyimś portrecie , szczególnie naszego partnera zobaczymy tę wibrację karmiczną to trzeba pamiętać, że jest on szczególną osobą w naszym życiu, bo dokonuje ogromnych wewnętrznych przemian, jego obecność nadaje nowego wymiaru. Natomiast my w życiu tego partnera też jesteśmy po coś. Stąd wibracja 26 obliguje obie strony do uważności.

Tak, jak wszystkie inne wibracje karmiczne obligują tylko właściciela, tak wibracja 26 w pewnym sesie wymaga uważności oby stron.

 

Do tego wszystkiego jest to wibracja, która uczy, która również skłania, ale też i pomaga doskonalić siebie, jak również pomaga panować nad sobą. Uczy rozwijać własne wnętrze, uczy uzyskiwać stan, który nie jest stanem: nic mnie nie interesuje, ale stan: poczekam, co z tego wyniknie i podejmę słuszną decyzję.

Czasami u raptusów może się ta wibracja pojawić jako lekcja zrozumienia złożoności problemu, złożoności naszego życia, jako warunkowanego również otoczeniem. Nie tylko to, co my chcemy, nie tylko to do czego my dążymy, ale zderzamy się z oczekiwaniami i z dążeniami po drugiej stronie. Właśnie przy 26 nie wolno nam lekceważyć wpływów zewnętrznych.

 

Bardzo często ta wibracja powoduje rozwój umiejętności usłyszenia głosu intuicji. Wibracja 26 złożona jest z 2 i 6 – obydwie wibracje mówią o wewnętrznej głębi, o głosie intuicji, czyli tu szczególnie należy zaufać sobie. Należy wychodzić do ludzi, natomiast nie zawsze należy negować to, co wypływa z naszego wewnętrznego głosu.

26 uczy tolerancji, cierpliwości i co najistotniejsze, uczy empatii.

 

Zagrożeniem w przypadku tej wibracji może być tylko to, że jeżeli zbyt silnie zidentyfikujesz się ze stanem emocjonalnym drugiej osoby, to możesz mieć trudność z odróżnieniem, co jest twoim nastawieniem i nastroje, a co jest zaczerpnięte z zewnątrz. Ponieważ 26 po zsumowaniu daje 8,czyli potęgę sprawczą, to mając tę wibrację należy empatię traktować, nie jako zapadnięcie się w problem drugiego człowieka, ale jako zrozumienie, że ktoś może inaczej daną sytuację rozumieć. Co nie znaczy, że my mamy przestać identyfikować się z własnym odbiorem.

 

Poza ty, skoro my mamy pomóc, to nie możemy być słabi, nie możemy położyć się z drugą osobą i płakać, tylko musimy być silni i znaleźć rozwiązanie.

 

Jest to wibracja bardzo dobra dla finansów, ale pod jednym warunkiem – doskonałą przestrzeń finansową zaczyna się budować, ale tylko w relacji „z”. Nie ma tu miejsca na indywidualizm. To co jest tu charakterystyczne- podnosi się status materialny nasz, ale musi się podnieść również status materialny tych, którzy z nami współpracują.

Sukces materialny warunkowany jest tylko i wyłącznie tym, że nasz status, ale i tych, którzy biorą udział w danym projekcie znacznie się podnosi, dlatego że jest to wibracja relacji i ona absolutnie nie może się realizować kosztem drugiego człowieka, kosztem sytuacji obniżającej bądź zubażającej drugiego człowieka w cokolwiek.

Jeżeli ktoś z wibracją 26 wkroczy w nasze życie, to zawsze, bez względu na to jak to się zakończy, to podnosi to wymiar życia jednej i drugiej osoby.

 

26 obdarowuje materią, ale i potrafi obdarować niedosytem emocjonalnym. Powoduje, że to nasze życie emocjonalne będzie wystawione na próbę czasu, będzie wystawione na konieczność zrozumienia trudnej sytuacji, np. naszego partnera, będzie wymagało od nas otoczenia opieką partnera, jak i związku (to ta 2ka, ale i przy przy 6-wibracji ojcowskiej).

Osoba, która ma tę wibrację w swoim portrecie będzie poniekąd odpowiedzialna za to, aby chronić to, co jest delikatne i doprowadzać sprawy do szczęśliwego finału, choć czas tego doprowadzania może być bardzo długi.

 

ALE O DEMONACH NIC NIE WSPOMINAJĄ, FATALNIE — CZUJĘ NIEDOSYT, A COŚ WE MNIE SIEDZI :D.

Edited by manalena
Link to comment
Share on other sites

26-Diabeł.Przerażająca liczba,tak jak 4.Użyteczna może być jako broń,jeśli jest w Twoim ręku:"niech diabli walczą z diabłami".Hebr.A-szem"rozprzestrzeniona"dwójnia,mikroprozop,zazdrosny i nie znający litości Jahwe,bóg natury.

Ewgienij Kolesow "Wprowadzenie do magii".Jest to bardziej mistyczna analiza liczby,bardziej tradycyjna,nie nowomoedne powiązania karmiczne:>

Link to comment
Share on other sites

26 na szczycie piramidki oznacza ze takie osoby żyją lub będą zyć w dostatku powiedziała mi to kobieta która od lat zajmuję się numerologią .Więc 26 nie taka straszna:oczko:

Link to comment
Share on other sites

Guest Jaga_Wiedzma

Ujmę to tak. Dzisiejsza numerologia niewiele ma wspólnego z numerologią kabalistyczną i mistyką liczb takich jak 26 (swoja drogą idąc tokiem myślenia dzisiejszej numerologii 26 to 2+6= 8 osiem to 2x4 cztery to liczba demona, nawet w numerologii dzisiejszej). Przy okazji proponuję zweryfikować podejście do numerologii, bo to my jestesmy kowalami własnego losu. Bóg dał nam wolną wolę i liczby wpisane w nasze imiona i nazwiska oraz daty urodzenia nie określaja ani nas ani naszego życia. Jeśli nam sie to nie podoba, mozemy wzniesć sie ponad liczny, a stać sie osobami samookreślajacymi się.

Link to comment
Share on other sites

Przy okazji proponuję zweryfikować podejście do numerologii, bo to my jestesmy kowalami własnego losu. Bóg dał nam wolną wolę i liczby wpisane w nasze imiona i nazwiska oraz daty urodzenia nie określaja ani nas ani naszego życia. Jeśli nam sie to nie podoba, mozemy wzniesć sie ponad liczny, a stać sie osobami samookreślajacymi się.

 

Świetnie Vivien, sama bym na to nie wpadła! Tyle że karma to karma, nie da się jej ot tak — ani obejść ani przeskoczyć, potrzeba czasu i pracy.

Link to comment
Share on other sites

Świetnie Vivien, sama bym na to nie wpadła! Tyle że karma to karma, nie da się jej ot tak — ani obejść ani przeskoczyć, potrzeba czasu i pracy.

 

Można się odciąć.Vivien chciała przekazać iż bzdetne analizy numerologiczne obecne bywają całkiem różne od tradycyjnej numerologii.

Link to comment
Share on other sites

Wiecie, numerologia i wróżki to nie moja dziedzina. Jasne że można się odciąć. Jeżeli tobie praca z każdym tematem idzie łatwo lekko i przyjemnie, to tylko pozazdrościć ;).

Link to comment
Share on other sites

Guest Jaga_Wiedzma

Z każ▼dym nie. Na wróżbach sie nie znam. Zresztą miałam na myśli raczej fakt, że same liczby nie określają nas i nie wyznaczaja nam drogi życia. To my jestesmy kowalami własnego losu, a nie liczny wynikające z daty urodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...