Jump to content

Trupy na dnie jeziora


krysiasz
 Share

Recommended Posts

Witam!

to moja pierwsza prośba o interpretacje snu. Piszę, bo na prawdę zależy mi na niej, ponieważ od dawna nic mi się nie śniło i nagle taki dziwny sen.

 

Pewnego dnia znalazłam się nad jeziorem, w którym ujrzałam pływającego trupa, tuż pod powierzchnią, żadna jego cześć ciała nie wynurzyła się ponad wodę. Nic sobie z tego nie zrobiłam. Nagle widzę drugi obrazek, znowu jestem w tym samym miejscu nad jeziorem, ale tym razem widzę mężczyznę, który się kąpie w tym jeziorze, obserwuje go i nagle, gdy w całości się zanurzył okazało się, że nie może się wydostać i opada na dno. W tym momencie zobaczyłam dużą ilość trupów na dnie jeziora. Okazało się, że w jeziorze giną osoby, które całkowicie się znajdą pod wodą. Następny obraz: z kolegą ratowałam dzieci, które siedziały na ławce przed jeziorem, która właśnie zaczęła się załamywać- uratowaliśmy je. i Ostatnie co widziałam, to ja okazałam się w jeziorze, byłam do połowy zanurzona i ciężko było mi złapać oddech. Z tym jeziorem wylądowałam w kuchni, gdzie stała mama, mówię, żeby mi pomogła, ale ona tylko się uśmiechnęła i wtedy udaje mi się uratować.

 

Wiem, że to totalnie pokręcony sen, ale może ktoś mi pomoże ;)

Z góry dzięki:oczko_na:

Link to comment
Share on other sites

Ja na interpretacjach snów innych się nie znam. Ale wiem ze jeśli śni się osoba zmarła to ostrzeżenie przed jakimś zagrożeniem. Nie będę bawiła się w psychoanalizy ale myślę, że jeśli widziałaś innych straconych w tym jeziorze to może to byli Ci co nie potrafili uniknąć niebezpieczeństwa. Ty je zważyłaś w porę, a nawet ratowałaś jakieś dzieci. Być może ze w realu tez uda Ci się uniknąć jakiegoś zagrożenia. Nie mniej jednak śniły Ci się dzieci, a dzieci z tego co ja wiem to jakieś pomówienia i plotki, uważaj na to co komu mówisz :) Pozdrawiam i powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

anemsi nie wszystkie osoby zmarłe dają nam ostrzeżenie np. Moja babcia daje mi ostrzeżenie ze coś przykrego się stanie, ale znam osobę taką ze jak jej się śni babcia to dostanie dobrą wiadomość. I tu może być to samo. Musi po prostu krysiasz obserwować swoje życie prywatne / rodzinny. bo to może być wszystko np. wygrana, wyjazd, jeśli nie ma pracy to będzie miał, choroba, coś zgubi,straci prace, kłótnia w domu , afera w szkole lub w pracy. itp. itd. - wiem o tym z własnego doświadczenia.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...