Skocz do zawartości

Mój dziwny sen


markol

Rekomendowane odpowiedzi

Mój dziwny sen

 

Miałem dzisiejszej nocy, strasznie dziwny sen.

 

Moge go podzielic na dwa etapy na poczatku sniło mi sie że jestem na jakims blizej nie znanym osiedlu w moim miescie. Nie wiem jak to sie stało ale szukałem noclegu i jedzenia wsrod ludzi. Znalazlem w jednynm domu nocleg i umuwilem sie z gospdoarzami ze wroce wieczorem by tam sie przespac i poszedlem dalej szukac ze tak powiem opieki i znalazlem na ulicy sliczna kobiete w wieku ok 40 lat z dwojgiem dzieci zaprosila mnie do siebie nakarmila i poszla do swojego pokoju ogladac z dziecmi telewizje. Ja wtedy poczulem ze na nocleg liczyc nie moge i wrocilem do tego pierwszego domu...

 

Potem sniło mi sie że wracam do domu przez park ktory jest niedaleko mojego domu. Było ciemno a ja szedłem radosny do domu, wiedzialem ze juz sie konczy mrok i zaraz bedzie ranek. Nagle juz przed wyjsciem z parku zobaczylem drzewa na ktorych nocuja kruki. Przestraszylem sie ze moga sie obudzic zaraz bo jzu zbliza sie ranek i mnie zaatakuja. Wiec przyspieszylem swoj krok nagle zaczolem slyszec te kruki w przerazniu zaczolem biec. Droga zaczela sie wydluzac, nagle stala sie czarnym tunelem w ktorym wszystko pedziło. Ja biegłem coraz szybciej nagle zobaczyłem ducha chciałem odskoczyc w bok by uniknac z nim zderzenie ale nie udało sie zderzyłem sie z nim. Wtedy (potwierdzam ze ciagle to jest sen) budze sie (w tym snie) i krzycze widze moja mame ktora mnie uspokaja i pyta sie co mi sie snilo wtedy juz rzeczywiscie sie obudzilem pare minut przed budzikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednoczesnie mam prosbe do moderatorow utworzylem identyczny temat w dziale zanczenie snow jezeli mozecie usuncie tamten temat co bym nie wyszedl na spamera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza czesc kojarzy mi sie z tym jakbys nie do konca wiedzial kim jestes, w sensie wlasnej tozsamosci.wciaz szukasz jaki masz byc i z jednej strony chcesz przynalezec do jakiejs ideii a z drugiej chcesz byc zupelnie niezalezny...takie skojarzenie.a co do drugiej czesci to tak jakby jakies wydarzenie nie dawalo ci spokoju i czekasz wlasciwie az samo sie rozwiaze(wychodzeni z mroku czyli nadejscia dnia, rozwiazania) jednak wszystkozaczyna pedzic jakby czas byl wazny albo tobie sie wydaje ze powinno sie to skonczyc(lub zaczac?)jak najszybciej.duch kojarzy sie z czyms strasznym a jednoczsnie ulotnym czyli moze wyolbrzymiasz znaczenie danej danej sprawy tym bardziej ze budzisz sie przy mamie ktora mowi tobie ze to tylko zly sen...ma to jakis sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma sens jak sie tak bardziej zastanowie nad tym co ostatnio sie dzieje w moim zyciu. Szczegolnie z tym znaczeniem danej sprawy ktore to najprawdopodobniej wyolbrzymiam i przeceniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...