Skocz do zawartości

[B]Ekstrementy[/B]


studentka86

Rekomendowane odpowiedzi

Ekstrementy

Może dlatego miałam taki sen, ponieważ ostatnio dziwiłam się, gdy w jakimś senniku on-line przeczytałam, że "kał" to jedno z najczęściej szukanych haseł. Wydawał mi się to dziwne, bo sama nie kojarzyłam, żebym miała kiedyś taki sen. No i tej samej nocy juz go miała ;)... Jestem ciekawe co mógł on znaczyć, bo był b. wyraźny i dobrze go zapamiętałam, niestety w sennikach każda def. jest inna i jest ich b. wiele.

 

Śniło mi się, że wracałam z moich chłopakiem samochodem do mojego domu, poczułam, że bardzo chce mi się kupe. Wiedziałam, że nie wytrzymam, więc zaczełam się od niego oddalać i kierować tak rozmowę, żeby jak najszybciej się pożegnać i pobiec do domu, żeby niczego nie zauważył. Złapałam wydaliny i spojrzałam na nie (to podobno istotne, czy się je widziało) były jakby dwie małe. Trzymałam, je w ręce, żeby niczego nie pobrudzić, a ręke miałam za plecami. Dalej nie pamiętam już szczegółowo, chyba pobiegłam szybko do domu, żeby się oczyścić. Co do moich uczuć we śnie to oczywiście wstyd, zażenowanie, obawa, żeby chłopak niczego nie zauważył i nie poczuł, obawa, żeby się nie wydało.

 

Dodam, ze zastanawiałam, się po tym śnie sporo, co takiego mogłabym ukrywać, o czym chciałabym mu powiedzieć i nic takiego nie ma. Nie zdradzam go, nie zamierzam, nie mam przed nim żadnych tajemnic. Wypytywałam go nawet czy to on przed mną czegoś nie ukrywa, bo w końcu sny tłumaczy sie odwrotnie, ale śmiał się tylko ze mnie, a ja mu ufam i wierze, że nie zrobił mi żadnego świństwa.

 

Więc co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego miałam taki sen, ponieważ ostatnio dziwiłam się, gdy w jakimś senniku on-line przeczytałam, że "kał" to jedno z najczęściej szukanych haseł. Wydawał mi się to dziwne, bo sama nie kojarzyłam, żebym miała kiedyś taki sen.

 

No i to jest najbardziej prawdopodobny scenariusz :) Ja kiedyś myślałam w ten sam sposób o sennej ciąży i proszę - tej samej nocy miałam już "brzuszek" :)

 

Dobrze, że obszernie opisałaś sytuację, bo gdyby nie to to ja ten sen interpretowałabym jako coś co chcesz ukryć, co wzbudza w Tobie wstyd i zażenowanie - no, ale tak nie jest więc pozostaje ta jedna opcja.

 

Wypytywałam go nawet czy to on przed mną czegoś nie ukrywa, bo w końcu sny tłumaczy sie odwrotnie

Bezedura! Nawet jeśli sny tłumaczyłoby się odwrotnie to raczej znaczenie Twojego byłoby takie, że właśnie nie masz kompletnie nic do ukrycia przed swoim chłopakiem, a nie że to on może coś ukrywać...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...