Skocz do zawartości

Avatar


Istars

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim poszedłem do kina zobaczyłem kilka trailerów i reklam, jakoś specjalnie mnie tam nic nie zachwyciło. Potem jeszcze przeczytałem tematy na forum w którym to piszą że chodzą na to już 3-6 razy i kilka artykułów o rewolucyjnym użyciu 3D.

Nigdy nie byłem na 3D więc postanowiłem że się wybiorę.

 

Film zaskoczył mnie pod każdym względem, wspaniała muzyka, w połączeniu z 3D, klimat świata jaki stworzył Cameron wciąga niesamowicie. Przesiedziałem te 160 min jak w transie, a potem nie chciało się wychodzić i wracać do rzeczywistości.

 

Nie wiem czy to jest najlepszy film na świecie jak można przeczytać na wielu forach. Ale to jedyny film który mnie tak wciągnął, i na który wybieram się drugi raz.

 

Oglądaliście go? Jak wam się spodobał?

Edytowane przez Istars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Napisal Istars:

 

Film zaskoczył mnie pod każdym względem, wspaniała muzyka, w połączeniu z 3D, klimat świata jaki stworzył Cameron wciąga niesamowicie. Przesiedziałem te 160 min jak w transie, a potem nie chciało się wychodzić i wracać do rzeczywistości.

 

 

I ja tak mialam;-).Film jest naprawde wspanialy!!.Wszystkie szczegoly sa b.dobrze dograne.

Zachecam wszystkich do jego ogladniecia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cholernie się ociągałam z obejrzeniem tego filmu. Gdy tłumy wmawiają mi, że coś jest warte obmacania wzrokowego to zawsze reaguję z rezerwą, ale dałam się przekonać i w końcu końców obejrzałam. I co mogę powiedzieć? Warto obejrzeć ten film dla samych efektów specjalnych, no bo naprawdę są warte zachodu. Mnie najbardziej zaciekawił sam świat, w którym cała akcja miała miejsce. Brawo dla tych, którzy wpadli na tak świetny pomysł. Szczerze mówiąc to jednak nie rozumiem aż tak wielkiego zachwytu tym filmem, któy panuje wśród homo homo sapiensów. Fakt, efekty specjalne są powalające, sam pomysł na stworzenie tak fantastycznego świata też, ale sama historia to już nie. Nic mnie w tym filmie nie zaskoczyło, a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Też się dorzucę... :)

- film naprawdę dający po zmysłach... i to z tej najlepszej strony... :)

- wprawdzie malkontenci narzekają na fabułę... że niby naiwna, ale tak mają tylko Ci dla których Bóg(Universum) też jest tylko naiwnością... :)

- co świadczy tylko o nich dobitnie ... że własne życie też mają za NIC... :(

- więc i dlatego sprawiedliwie NIC nie widzą... ;/ z tego co "widzą inni"... :)

- bo Cameron jest właśnie dla tych... co Chcą Widzieć .

 

--- pozdrawiam... infedro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...