Skocz do zawartości

.... pakujacy moje rzeczy :/


Katee6

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie nigdy nie mam snów.(lub nigdy ich nie pamiętam):icon_rolleyes: Lecz dzisiejszej nocy miałam sen który był niezwykle realistyczny.. który również obudził mnie w nocy.

 

z tego co pamiętam: byłam w łazience brałam prysznic po wyjściu z niej poszłam do sypialni, gdzie w drzwiach zobaczyłam mojego chłopaka z którym mieszkam pakującym moje wszystkie rzeczy do malej torby...w zasadzie wrzucającym moje rzeczy do torby..był wzburzony ..pamiętam rozniez ze próbowałam z nim rozmawiać ale nie powiedział on ani słowa..w tym momencie się obudziłam...

 

Wiem ze ten sen moze nie miec zadnego znaczenia , jednakze zaniepokoil mnie . Jeżeli ktokolwiek wie co możne znaczyć takowy sen będę naprawdę wdzięczna!!

 

Pozdrawiam

Katee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie obawiasz sie ze jakies twoje dzialania moga doprowadzic do tego ze nie bedzie juz z toba chcial dzielic zycia?wzielas prysznic co moze byc symbolem oczyszczenia.czy jakies oczyszczenie(jakies zwierzenie, mysl, czy pomysl ktory moglby wplynac na twoja osobowosc) mogloby doprowadzic do tego ze przestalby sie z toba zgdzac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...