Skocz do zawartości

pani waga ascendent w pannie pan i koziorożec ascendent w wadze


ka_ena

Rekomendowane odpowiedzi

mógłby, ale musiałabyś podać dokładne dane: miejsca, daty i godziny urodzeń... czyli bardzo poufne dane

bo z tego co jest napisane, to można sobie snuć fantazje - czyli takie typowe gazetowe opisy: ten z tym tak, a tamten znak z innym nie...

Edytowane przez arabika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak w telegraficznym skrócie… skrócie-skrótów...

 

Ciężki związek... wymagający. Wymaga od dwóch stron poskromienia własnego Ego.

Poskromienia go na wielu płaszczyznach...

Różnice temperamentów, usposobienia, jakieś podświadome konflikty... frustracje.

Możliwa fascynacja erotyczna ze względu na odmienność, jedna w ciągu dnia źle...

Ty gdybyście zdecydowali się na wspólne życie po czasie oceniać jego będziesz/ oceniasz jako osobę zbyt emocjonalną, nastrojową, podatną na wpływy.

Udry… Życie emocjonalne jednej osoby jest nieprzystawalne do energii życiowej drugiej osoby.

Konflikt zainteresowań, trudności w porozumiewaniu się.

On może lekceważyć Twoje pomysły, idee… Ty znowu będziesz odczuwać to lekceważenie, zdominowanie.

Odmienny stosunek do interesów, podróży, komunikowania się.

Będziesz buntować się przeciwko jego dyktatorskimi zapędami, a on może Ciebie uważać za nieprzewidywalną, przewrażliwioną, ekscentryczną. Fascynacja sobą, ale związek może być bolesny.

Walka o władzę, walka płci… opierać się będziesz.

Możesz mieć buntownicze zapędy.

On będzie dążyć żeby Cię zmienić „zreformować” i ulepić wg własnego „widzimisię”.

Powinniście wzajemnie respektować wzajemną wolność. Trend do kłótliwości, zapalczywości.

Mocna więź emocjonalna, mocny pociąg, zarówno romantyczny jak i seksualny.

On może stymulować Twój rozum, wyobraźnię… aczkolwiek będzie miał/ ma tendencję do przewodzenia Tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm....póki co żyjemy nad wyraz zgodnie i dobrze.Mój koziorożec jest kochany i i ustępliwy-zgadzamy się prawie we wszystkim.Rozumie mnie jak nikt....do tej pory.I w ogóle jest jak nie koziorożec-otwarty,wesoły i bardzo optymistycznie,liberalnie nastawiony do świata.Niczego mi nie narzuca....:-) może dlatego, że naprawdę miał być wodnikiem...a trochę za wcześnie przybył na ten świat.Kocha mnie taka jaką jestem.Poprzednio byłam w długim związku z bliźniakiem-to była dopiero katastrofa....a horoskopy przecież mówią co innego -mój trygon i ogólne porozumienia.Tymczasem była to jedna wielka awantura i dominacja bliźniacza nad wagą.Ogólnie porażka na całej linii.Ale bardzo dziękuje za interpretację.....życie napisze cd.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak jak napisałam, Wasz związek wymaga poskromienia własnego Ego :)

dlatego, że jesteście już dojrzali, wiecie co można, czego nie wolno a co wypada... wiecie jak smakuje ten chleb

 

bo generalnie bardzo dużo aspektów dynamicznych (trudnych, nieharmonijnych) w waszym porównawczym,

Jego słońce robi kwadratury do Twojego Słońca (obraz zewnętrzny), Księżyca - emocje (to niby aspekt rozwodowy jest), Merkurego (komunikacja), Urana i Plutona...

to samo robi jego Merkury... - same dynamiczne aspekty

...za to Księżyc jego tworzy ładne trygony do Twojego Słońca, Merkurego i luźniejszy z Wenus, Saturnem i Uranem oraz koniunkcje do Twojego Marsa (duży pociąg seksualny i... powiadają, że łatwość zachodzenia w ciąże, szczególnie jeśli aspekt ten jest "uruchomiony" poprzez odpowiedni tranzyt planet).

 

Powodzenia

Edytowane przez arabika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak wpływ? Numerologia, ani astrologia nie ma żadnych wpływów, pokazuje jedynie potencjały, szanse (zagrożenia), ale wg mnie tak naprawdę od nas zależy czy te szanse wykorzystamy czy zaprzepaścimy i... i wypłyną na wierz zagrożenia.

Tak ja to czuję...

Chyba, że o coś innego Ci chodzi, a ja nie "zakumałam" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...