Skocz do zawartości

byly chlopak.


watsapify

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

Mam sen, który powtarza mi się średnio raz na 2 miesiące.

Mianowicie śni mi się, że jestem gdzieś z moim chłopakiem ( spacer itp) i spotykamy mojego byłego,który łapie mnie za rękę i odciąga.

Nagle nie moge nic mówić a mój obecny chłopak znika.

O co chodzi?:oczy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda mi na to, że nie wygasły jeszcze wszystkie Twoje uczucia, którymi darzyłaś swojego byłego chłopaka.

Jakaś cząstka tego co Was łączyło jeszcze w Tobie żyje...

Tylko pytanie dlaczego ?

Może podświadomie chciałabyś znów się z nim związać ?

Może miał cechy których nie ma Twój obecny chłopak, a dla Ciebie są one istotne ?

Na to już sama musisz sobie odpowiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź ;)

Hmmm wątpie, mój były chłopak notorycznie mnie zdradzał :/

Wiem napewno, że nic już do niego nie czuje.

Darzę go jedynie sentymentem bo był moim pierwszym chłopakiem.

Ale dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zdradzał Cię notorycznie, to jak możesz wspominać go z sentymentem?! To chore, a co gorzej - powoduję, że na co dzień będziesz przyciągać chore zdarzenia i sytuacje. Tak, tak - zwykłe prawo Ezoteryki. Pisz na kartce i spalaj w tygielku albo nad świecą (zachowaj konieczne bezpieczeństwo przy spalaniu) kartkę za kartką ze słowami "tu wymyśl sobie sama słowa, którymi będziesz chciała pozbyć się sentymentów do byłego). Pisz i spalaj tak długo, aż poczujesz, że to prawda, że tak się stało. Popiół wysypuj do WC i spuszczaj za każdym razem wodę. Zrób to, a sen przestanie Cię nękać. Twoje sentymenty mogą spowodować, że Twój obecny chłopak zniknie naprawdę z Twojego życia. A tak przy okazji - przyjrzyj mu się dokładnie. Zacznij zwracać uwagę na szczegóły i drobiazgi, które do tej pory uważałaś za mało znaczące. Nie tłumacz - to bzdet, detal itp.

pozdrawiam i powodzenia

alazala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...