Skocz do zawartości

Mag


urania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dzisiejszej nocy miałam sen, który bardzo mnie zaskoczył .... myślę ze powinnam go interpretować poprzez symbole ... Nie mam pojęcia co może oznaczać :hmmm:.

Śniłam, że widzę Magika (takiego jak z kart tarota). Uśmiechał się do mnie, był duży - postura dorosłego człowieka. Zadziwiające było dla mnie jego ubranie ..... Ubrany był w złotą bardzo błyszczącą bluzę (wyglądała jakby była ze złotka) i srebrne (równie błyszczące) spodnie (jakby ze sreberka).

Jeśli ktos ma sugestie to poprosze o pomoc w interpretacjie :prosi:

Edytowane przez urania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sen był krotki.

 

Wiedziałam w tym śnie, że mężczyzna którego widze jest Magikiem. Stał wyprostowany, nieruchomy. Patrzył na mnie i uśmiechał się. Moją uwage przykuło jego przedziwne ubranie - troche tandetne. Bluza lub koszula którą miał była złota (lub ze złota), bardzo lśniła, natomiast spodnie były srebrne (lub ze srebra) i również lśniły (mieniły sie troche jak sreberko z czekolady do światła). Nic nie mówił, nie poruszał sie tylko stał nieruchomo, patrzył na mnie i uśmiechał sie.

Edytowane przez urania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Hmmm

 

Widzę dwa wyjścia, ale tak mi się wydaje, że ty wiesz kto to i co z sobą niesie. Możesz to odnieść do kart tarota bo wydaje mi sie, że jest to z sobą związane. Pomyśl.

Ubranie- jest tutaj najmniej ważne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojęcia nie mam kim może byc Mag w odniesieniu do mojego życia .... Nie znam człowieka/ męzczyzny którego moglby charakteryzować tarotowy Mag

 

W moim śnie byłam zaskoczona tym co widze. Była myśl w typie ...... " ooo Magik". Nie było innych emocji tzn strachu czy radosci .....

 

Jeśli chodzi o to "co ze sobą niesie" ... po obudzeniu nie miałam takich refleksji ..... byłam zdziwina tym co mi sie sniło.

 

Interpretacje jakie znalazłam w sieci skłoniły mnie do tego aby spytac co inni myśla na temat tego snu.

 

Interpretacje znalezione w necie:

Magik- oszustwo

·Magik: Ciężki chleb, życie niepewne.

·Magik: Nieszczerość i podstęp, pozytywne znaczenie to kreatywność i inteligencja

·Czarodziej: przeceniasz swoją osobę; oczekujesz jakiegoś cudownego wyjścia z sytuacji przymusowej albo z niepewności;

Czarodziej: Niebezpieczny przeciwnik

 

Rozpietosc znaczen/ interpretacji jest tak duża, że nie wiem jakie przesłanie mógł niesc ze soba ten sen :(

 

Do tego dochodzi fakt, ze nie wim kogo charakteryzuje ten mężczyzna.

 

 

Edytowane przez urania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Dobrze więc, postaram się Tobie pomóc ale musisz niestety mnie naprowadzić na pewne tropy, ponieważ Ty sama to śniłaś i cały czas twierdzę, że możesz się domyślać.

Nie korzystam nigdy symboli z senników ponieważ nie są one potrzebne. Są ogólne, ale nie sprawdzają się w interpretacjach, gdzie potrzebne jest podejście indywidualne.

Zatem przyjrzyjmy sie temu Magikowi.

 

Napisałaś :Wiedziałam w tym śnie, że mężczyzna którego widze jest Magikiem. Stał wyprostowany, nieruchomy. Patrzył na mnie i uśmiechał się. Moją uwage przykuło jego przedziwne ubranie - troche tandetne. Bluza lub koszula którą miał była złota (lub ze złota), bardzo lśniła, natomiast spodnie były srebrne (lub ze srebra) i również lśniły (mieniły sie troche jak sreberko z czekolady do światła). Nic nie mówił, nie poruszał sie tylko stał nieruchomo, patrzył na mnie i uśmiechał sie.

 

Zapomnimy na razie o ubraniu choć też wezmę go pod uwagę. Widzisz Ciebie zadziwiło jego ubranie a mnie to jaką miał postawę. Był wyprostowany. Nie był sztywny tak? Uśmiechał się czyli chciał coś istotnego przekazać?

Widzisz patrząc na to swoim okiem jego postawa jest istotna. Mag dla mnie ma symbol mocy, panowania nad czymś. Ma moc. Uśmiechając się akceptuje siebie, rzeczywistość. Stoi mocno na ziemi. Kiedy patrzył na Ciebie i się uśmiechał chciał przekazać pewnie, że akceptuje Ciebie. Może drogę jaką wybrałaś? Widzisz ja bym się zastanowiła czy nie widziałaś czasem jego twarzy wcześniej może oczy? Coś mi tu mówi, że on może być Twoim opiekunem. Chce o czymś Tobie powiedzieć.

Natomiast ubranie hmm traktuję jako pewne ostrzeżenie, że nie wszystko złoto co się świeci. Moc to coś od podstaw a ubranie to coś na wierzchu nie koniecznie ważne.

Takie moje odczucia. Jeśli masz jakieś pytania pisz:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swojej ciekawej książce psychologicznej "INTEGRACJA PSYCHOLOGICZNA - ODSŁONIĘCIE CZYSTEJ OSOBOWOŚCI " z serii PSYCHOLOGIA OSOBOWOŚCI

Alioscha A. Schwarz i Ronald P. Schweppe ,opisują nasze wewnętrzne subosobowości :Wewnętrzny lekarz,Wewnętrzne dziecko ,Wewnętrzny król ,W. królowa ,W. błazen,W. śmierć ,W.wróżka ,W. mędrzec ,W.duchowa jażń oraz Wewnętrzny MAG z którym to naszym wewnętrznym głosem mamy kontakt gdy jesteśmy już nieco zaawansowani duchowo ,gdyż głos wewnętrznego Maga lub jego obraz we śnie jest oznaką o naszym postępie duchowym i nie należy tego lekceważyć .

Takie jest moje zdanie ,dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Pit więc co w takim wypadku można zrobić kiedy śni sie coś takiego? Mnie parę dobrych lat temu coś takiego się śniło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami najlepiej powinniśmy wiedzieć,poprostu nie lekceważyć tego cichego głosu w nas ,głos maga świadzy o tym że zaczynają się w nas rozwijać jakieś talenty lub talent maiczny np. mediumizm,jasnowidzenie,prekognicja itd. Poprostu doskonalić daną umiejętność lub umiejętności ,ja miałem kontakt z wewnętrznym magiem jak już byłem nieco zaawansowany duchowo ,najpierw miałem pokaz żeby na własne oczy się przekonać czym jest psychokineza -położyłem książkę na oparciu fotela ,odwróciłem się by popatrzeć w drugą stronę ,następnie się odwracam a ta sama książka jest przesunięta parę metrów w bok i leży na stole .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...