Skocz do zawartości

SZKO


Mateczka_Natura

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Chciałbym aby ktoś wytłumaczył mi znaczenie mojego dzisiejszego snu. Przed moim opisem chciałbym dodać, że szkołę (technikum) ukończyłem w tym roku i właśnie czekam na wyniki rekrutacji na studia. Śniło mi się że byłem w jednej ze szkół w klasie. Było to liceum. Akurat był to początek roku szkolnego. W klasie było wielu uczniów. Pamiętam jeszcze to, że nauczyciel powiedział że nie wyobraża sobie, aby ktoś w tej klasie miał prawo jazdy...We śnie czułem się dziwnie bo miałem w nim świadomość że tak na prawdę ja już skończyłem szkołę średnią i ponadto mam prawo jazdy...Wiem że to może trochę dziwne ale chciałbym dowiedzieć się o co tu tak naprawdę chodzi bo akurat jestem przy wyborze kierunków na studia a mi się śni szkoła...Z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ostatnio śnił mi się dość dziwny sen. Na początku szłam po drodze do mojej szkoły, której na prawdę nie cierpię. Spotkałam dwóch starszych panów, którzy zaczęli ze mną rozmawiać, nie pamiętam o czym. Następnie przed szkołą spotkałam dwie moje koleżanki i dziewczynę ubraną całą na żółto, z którą zaczęłam gadać. Potem wszystkie weszłyśmy do szkoły, w której przed drzwiami znajdowała się kaplica. Właśnie kończyła się w niej msza, uklękłyśmy i weszłyśmy dalej. Znajdował się tam mały pokój. Dziewczyny zaczęły grać w karty, a ja zeszłam do szatni, w której znalazłam potwora. Były tam też zegarki, niedziałające zresztą z powykręcanymi wskazówkami. Ukryłam się za słupem, a koleżanka, która później tam przyszła zaczęła odstraszać potwory, których było mnóstwo. Proszę o interpretację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Zauważyłam ze zawsze gdy czymś się denerwuje lub wiem ze nadchodzi jakaś zmiana i boje się jej , to śni mi się szkoła podstawowa . Co to możne oznaczać? dlaczego akurat podstawówka?

;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłam ze zawsze gdy czymś się denerwuje lub wiem ze nadchodzi jakaś zmiana i boje się jej , to śni mi się szkoła podstawowa . Co to możne oznaczać? dlaczego akurat podstawówka?

;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

bo zaczynasz cos nowego,czegos musisz na nowo sie uczyć,wkraczasz w nowy etap od podstaw.to szkoła zycia jaka przechodzisz w różnych sprawach codziennych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Co jakiś czas śni mi się, że wracam do liceum, do pierwszej klasy. Zwykle jest to moment tuż przed pierwszymi lekcjami - sprawdzanie planu, orientowanie sie kto jest ze mną w klasie etc. Zwykle zarazem ciesze się (w rzeczywistości uwielbiałam swoje liceum, bardzo mi było żal jak się skończyło) i trochę denerwuje, że będą ludzie których nie znam, że nie pamiętam wzorów z matematyki, że przecież jestem już starsza od wszystkich innych uczniów więc powinnam być lepsza etc. Za każdym razem szkoła do której idę jest jedną ze szkół w moim mieście, n.p ta do której chodziła moja mama, albo tą do której sama nie poszłam, choć to rozpatrywałam. Dziś we śnie o pierwszym dniu szkoły w liceum myślałam sobie: "tyle razy śniło mi się, że idę znów do liceum, a teraz naprawdę tu jestem"

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła w Twoim śnie reprezentuje szkołę życia. Chyba jesteś w swoim życiu na początku jakiejś drogi chyba zawodowej. Tak jakbyś niedługo miała wejść w nowe środowisko i przezywało to tak samo intensywnie jak pierwszy dzień w szkole. Bardzo dużo od siebie też wymagasz i jeśli wejdziesz w ten nowy etap w życiu będziesz starała się być perfekcjonistką. Obawiasz się o swoją przyszłość a zarazem się cieszysz, że czeka Cie coś nowego. I pielęgnuj w sobie to uczucie bo Ono doda Ci skrzydeł.

 

Pozdrawiam (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawde powiedziawszy o zamierzam wyjść za mąż, ale to nie do końca jest nowe środowisko, bo już się przecież znamy od lat tylko nowa rola jakby. tak czy owak dzięki za szybką reakcję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak nie chodziło o nowe środowisko ale nowy etap w życiu czyli ślub. Wiec pewnie sen związany z przygotowaniami do wejścia na tą nową drogę życia. Pewnie dużo niepokoju jak to będzie, ale lepiej na spokojnie - mniej stresu.

 

Dziękuję za weryfikację.

 

Wszystkiego dobrego (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...