Skocz do zawartości

prośba o interpretację snu


marzena03

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się dzisiaj że byłam na pogrzebie u mojej babci (rzeczywiście była chowana dwa tygodnie temu) po mszy poszliśmy do kaplicy, a tam moja babcia zamiast w trumnie siedzi przy stole. po chwili z ust zaczyna lecieć jej ślina, ciało wiotczeje i zaczyna spadać z krzesła. Ktoś podbiegł do niej i zaczeli wkładać ją do trumny a ona bardzo krzyczała, przyczym z jej ciała leciała maź i bardzo śmierdziało. Nie wiedziałam co robić, bałam się podejść bliżej, mamrotałam tylko, że zamykają ją żywą w trumnie. Bardzo proszę o zinterpretowanie mojego snu bo jego wspomnienie męczy mnie od rana i chciałabym wiedzieć co oznacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga marzena03

Odpowiem ci w ten sposób. Jeśli zmarła babcia komuś się śni To dla jednych dobra wiadomość a dla innych zła wiadomość. Tak jest ze mną. Gdy śni mi się babcia ( a była chowana 10 lat temu ) zawsze dostawałam zła wiadomość np. choroba, kłótnia, zgubienie pieniędzy / dokumentów itp. Musisz zaobserwować w swoim życiu prywatnych i jak w rodzinie czy nic się nie dzieje dobrego lub złego. Chodzi mi tu o dobrą lub zła wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...