Skocz do zawartości

prosze o pomoc w interpretacji :)


Alicja1907

Rekomendowane odpowiedzi

Zadałam pytanie czy mam jakiekolwiek szanse u pana X:

10karo

krol kier krol pik

9 trefl krol trefl as kier

as karo 7 trefl 10 trefl 10 pik

dodam ze ten pan jest brunetem o ciemnych oczach

mam swoja interpretacje ale prosze o wasza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7

Witam!

Ja napiszę ogólnikowo, bez wdawania się w interpretację poszczególnych rzędów. Widzę to tak: jest możliwość zwrócenia uwagi tego pana na Ciebie, ale będzie to tylko i wyłącznie romans, nic poza tym. Bliższych relacji powinnaś szukać z jakimś blondynaskiem :oczko: Jeśli as kier był prosto, to czeka Cię jakaś wiadomość, która będzie dla Ciebie dobra, nie wykluczone, że właśnie od blondyna. Ponadto widać koło Ciebie pieniążki i wyjazd, ale to zapewne wiesz. Aha, powinnaś zwrócić uwagę na relacje z innymi ludźmi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10karo

krol kier krol pik

9 trefl krol trefl as kier

as karo 7 trefl 10 trefl 10 pik

 

10 karo jest kartą bardzo pozytywną i wskazuje na powodzenie. Król kier, król pik... król kier symbolizuje tu mężczyzn o którego pytasz, król pik mówi, że ów mężczyzna sprawia pewne problemy. Czy Twój wybranek ma coś wspólnego z umundurowaniem? 9 trefl wskazuje na to, że czekają Cię/was małe problemy, zmartwienia. Karty wskazują na to, że dowiesz się o tym w najbliższym czasie, może to być jakaś choroba i dowiesz się o tym od Twojego wybranka. Król trefl wskazuje mi na to, że Twój wybranek jest od Ciebie starszy (może z Tobą pracuje... nie mam pewności) i może to właśnie jest źródłem problemów. As kier jest bardzo pozytywną kartą i wskazuje na powodzenie w życiu rodzinnym zatem również w związkach. As karo wróży poważną rozmowę. Dwie 10tki budzą raczej negatywne emocje. Pik mówi o oddalaniu się a trefl o chorobie... w połączeniu te 10tki wróżą jakąś chorobę powiązaną z podróżą. Może Twój wybranek udał się gdzieś nie dawno i teraz odczuwa tej wyprawy skutki? Albo wybiera się w drogęi z daleka otrzymasz list o jego chorobie?

 

Bezustannie przewijają mi się tu dwa motywy... to, iż twój wybranek jest od Ciebie starszy, łączy was praca, może jestem Twoim szefem i choroba... Nie sądzę by ten związek miał przyszłość.

 

Nie wiem też jednak jak trafna jest ta interpretacja (o tym proszę daj mi znać na pw)

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi samej jest trudno to zinterpretowac ;)

wyszedl sukces,ze niby mam szanse..

ten mundurowy to moze byc moj obecny partner..

a ten o ktorego pytalam...no spotkalismy sie w jego pracy ;)

mi sie wlasnie tez wydaje,ze to bylby tylko romas...

zarowno jeden jak i drugi jest starszy ode mnie ;)

a moze nowina bedzie to ze moj obecny partner sie dowie o tym domiemanym...?

ale ta choroba...hmmm......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...