Jump to content

Proszę o interpretację


michalm1
 Share

Recommended Posts

Witam, jako że się dopiero zarajestrowałem to witam wszystkich.

 

Od jakiegoś czasu śnią mi się rożne rzeczy, sny dotąd sprawdzałem na Sennik | Najlepszy sennik w Internecie.

Zaczne od pierwszego snu, który po interpretacji na w/w stronie sprawdził się.

 

Przyśniło mi się, że wzięli mnie do wojska, wg sennika oznacza śmierć chorej osoby, w tym czasie mój wuja był w szpitalu i po kilku dniach od tego snu zmarł (nie miał poważnej choroby, miał 57lat)

 

Drugi sen był o pobiciu jakiegoś meżczyzny dość poważnie wg sennika oznaczało kłótnię lub nieporozumienie - fakt - miałem sprzeczkę z koleżanką (może zła interpretacja lub nie o to w nim chodziło)

 

Trzeci sen był o zgubieniu laptopa (przeważnie się z nim nie rozstaje) wg sennika oznacza znalezienie czegoś lub odkrycie - jak dotąd nic takiego się nie stało.

 

Natomiast dzisiejszy sen, dzięki którem sie zresztą tutaj znalazłem jest juz inny:

 

Śnił mi sie mój wuja, który nie żyje już 13 lat, przyszedł wyrwać mi zęby. Chciał mnie do tego uśpić, ale się nie dałem i jego uśpiłem. Gdy po długim czasie się obudził, dałem sobie wyrwać 3 zęby, ale się chyba pomylił i zostawił jednego zepsutego w zamian tego wyrwał chyba zdrowego.Napewno to były zęby po prawej stronie, trzonowe, prawdopodobnie dolne (jeżeli to ma znaczenie).

 

Dzięki wielkie z góry, podejrzewam że to coś niedobrego.

Link to comment
Share on other sites

A jeżeli ja mogłabm prosić o interpretację snu:

 

Rozmawiam z księdzem (znajomym) , tak strasznie blisko i prawie się całujemy. Nie wiem co oznacza ten sen, dlatego się tu zarejstrowałam. Nie wiem co i jak w sprawach technicznych na portalu, dlatego prosze o interpretację tego snu na poście innej osoby. Z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...