Skocz do zawartości

Seks z rysunkowa kobieta


rzad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj przysnil mi sie dziwby sen, siedzialem na schodach z paczka znajomych i pilismy piwo, byla moja kumpela, ja, a trzeciej osoby nie pamietam. Jakos zauwazylismy kobiete i moja kumpela ulozyla jakis krotki, smieszny wierszyk dla niej i ja go mialem powiedziec, zszedlem z moim kolega, nie pamietam kto to byl. W momencie kiedy weszla ta kobieta, zamienila sie w rysunek, byla namalowana, ale poruszala sie jak zywa, byla ladna, miala ladne cialo i pokazny biust, dlugie blond wlosy za ramiona. Zaczela wchodzic po schodach, a ja za nia,nie wiem co sie stalo z tym kolega.Zatrzymala sie na ktoryms pietrze, bo przez okno widac bylo fabryke dla ludzi, ktorzy cwicza miesnie brzucha i chca miec tak zwany szesciopak (obecnie ja sie staram nad wyrzezbieniem tego). Zaczela sie zachwycac tymi cwiczeniami, a ja Jej powiedzialem, ze moge jej pokazac jak to dziala. Weszlismy do srodka, tam byl wielki facet, mial ponad 2m wzrostu i bardzo szeroki w barkach, wielkie rece, nogi, glowa ,wszytsko mial wielkie i tez byl rysunkowy, powiedzial tej kobiecie, zeby sie polozyla, jak tylko to uczynila jej ubrania znikly i lezala tam naga. Wtedy przed nia pojawil sie rysunkowy czlonek, byl moj i zaczela sie penetracja, odczuwalem przyjemnosc, ale kobieta sie lekko opierala.. tzn chciala tamtego wielkiego mezczyzne, ale ja nie przestawalem i potem juz nic nie mowila. Nagle zaczely pojawiac sie rysunkowe napisy np.:pleasure(to po angielsku przyjemnosc). Dalej nie pamietam... Mieszkam w angli i moze dlatego te napisy byly po angielsku.. Oprucz tego, to zadko mam sny, ale kiedy je mam czesto ludzie nagle znikaja, sa, cos sie wydarzy i nagle ich nie ma, nie zdaje sobie z tego sprawy podczas snu, tylko jak go dokladnie przeanalizuje po brzebudzeniu. Powodzenia z tym snem ;p i prosze o jak najszybsza interpretacje, Z gory dzieki :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...