Jump to content

ząb i zmarły


Elif
 Share

Recommended Posts

Przedwczoraj śniło mi się, że wypadł mi ząb. Śniło mi sie to wcześniej 3 razy i za każdym razem ktoś umarł. Trochę się z tym zmartwiłam i wczoraj rozmawiałam z kolegą, że ktoś umrze i zastanawiałam się kto. Dziś śnił mi się mój ukochany dziadek, który zmarł niecały rok temu. Śni mi się baaardzo często, ostatnio prawie codziennie-i nie mówcie, że to znaczy, że potrzebuje modlitwy-zawsze się za niego modlę i 3 dni temu byłam na cmentarzu. Tylko, że ten sen był inny-zawsze śni mi się, że chodzi po domu, pije herbatę, uśmiecha się,ale nigdy nic nie mówi. A tym razem to ja było inaczej... Śniło mi się, że wracam z jakiejs podróży, byłam w czymś jak...przystanek z hotelem, w lesie. Przyjeżdżały tam autobusy i autostopowicze. Byłam tam z moim wujkiem (który żyje i ma się dobrze, zeby nie było) i krzyczałam na niego, że ma szanować swoją mamę,a moją babcie(która też żyje i trzyma się całkiem ok)-faktycznie, różnie się między nimi układa...Szukłam mu też koszuli-było bardzo dużo ubrań na wieszakach zawieszonych jakby na suficie. I wtedy ktoś mnie zawołał i najlepsza przyjaciółka dała mi telefon-przyłożyłam go do ucha i nagle znalazłam sie w korytarzu, który prowadził do pokoju.... pokój był cały biały, a na łóżku, oparty o ścianę siedział mój zmarły dziadek. Usiadłam koło niego, przytuliłam się i strasznie płakałam. On znów nic nie mówił... Zaraz potem się obudziłam, z dziwnym przekonaniem, że to ja umrę.

 

Czy to tylko głupi sen, czy powinnam sie tym przejąć?

Już parę razy miałam "prorocze sny"...

Link to comment
Share on other sites

A możne dziadek przyszedł Cie pocieszyć i dodać otuchy, żebyś się nie martwiła, aczkolwiek na siebie uważała :) Pozdrawiam P.S. Nikt nie umrze tak jak myślisz :)

Link to comment
Share on other sites

anemsi ma racje nikt nie umrze wiec na razie możesz być spokojna. Jeśli chodzi o dziadka ze chodzi po domu, pije herbatę, uśmiecha się. Byś może ze przyszedł do ciebie w odwiedziny lub tak jak pisze anemsi ze chce ciebie pocieszyć ze czasem jest taka sytuacja miedzy wujkiem a mamą

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...