Skocz do zawartości

Miejsce do spania


Margaretas

Rekomendowane odpowiedzi

Moje łóżko stoi w szczytowej ścianie domu ,po przekątnej do drzwi wejściowych mieszkania.

Temperatura jest w tym miejscu prawie o 2 stopnie niższa niż w całym pomieszczeniu bo to szczyt i często leżąc jest mi po prostu zimno (tylko w zimie),zastanawiam się czy to w ogóle dobre miejsce na ustawienie łóżka do spania..

Czy ktoś może wie coś na ten temat więcej?

Dziękuję za ewentualne sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sowilo92

Ja powiem, ale nie odnosząc się do Feng Shui, że temp. w miejscu spanie powinna wynosić ok. 18 st...ale jeśli chodzi o Feng Shui to ja tylko wiem, że nie powinno być na przeciwko drzwi, pod oknem, przy ścianie, za którą jest toaleta, nad łóżkiem, tzn. na następnym piętrze nie powinna stać pralka...w samej sypialni nie powinny stać monitory, telewizory itp., nad łóżkiem nie powinno być beli stropowej, w stronę łóżka, a raczej w stronę osoby śpiącej na nim;) nie powinny być skierowane żadne ostre kanty, bo wysyłają Trujące Strzały, chyba....wyczytałem to w książce Fengshui a zdrowie....poza tym w sypialni nie powinno być zdjęć, obrazów z wodą, bo wprowadzają nerwową atmosferę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej w mieszkaniu w bloku stosuje się Feng Shui. Zasady są takie jak w domach wolno stojących.

Oczywiście są dużo niższe możliwości ale trzeba działać aby coś zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

najważniejsze żeby nie spać z nogami w stronę drzwi....i dobrze spać skierowanym głową w swoim pozytywnym kierunku.....w blokach niestety ciężko poustawiać i dopaować wszystko tak jak być powinno, ale można się postarać ....grunt to pamiętać o podstawowych zasadach i już...:-)

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sowilo92

Ja kiedyś próbowałem, ale ciężko mi było i się poddałem...jeden aspekt naprawiałem, to mi się inny psuł....ach...najlepiej budować nowy dom, wraz z pomocą konsultanta Feng Shui....ach te moje marzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? :glupek2:

 

Jest to najbardziej niekorzystne ustawienie lózka.tzw. "pozycja trumienna" ,

W wielu krajach w ten wlaśnie sposób ustawiano trumny z umarłymi - nogami na wprost wejscia ...

nie powinno także zawieszać lustra w sypialni, tym bardziej naprzeciw łóżka, bo to powoduje kłótnie w związku,

i powinno się w związku spać na jednym materacu a nie na 2 pojedńczych złączonych....

to niektóre z ważnych zasad....kto chce to wierzy..:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś próbowałem, ale ciężko mi było i się poddałem...jeden aspekt naprawiałem, to mi się inny psuł....ach...najlepiej budować nowy dom, wraz z pomocą konsultanta Feng Shui....ach te moje marzenia...

 

nie ma co się poddawać...:-) grunt to nie przesadzić i nie zmieniać wszystkiego na raz...:-)

a co do konsultanta to też trzeba trafić dobrze, bo może kasy ściągnąć a namieszać strasznie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co się poddawać...:-) grunt to nie przesadzić i nie zmieniać wszystkiego na raz...:-)

a co do konsultanta to też trzeba trafić dobrze, bo może kasy ściągnąć a namieszać strasznie..

 

To prawda!

Mam takich klientów którym ktoś już kiedyś nabroił za spore pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sowilo92

No właśnie z tymi konsultantami to tak właśnie jest...i to we wszystkich specjalizacjach....ale na szczęście my mamy Wlade'a, więc razie co, będziemy się do niego o pomoc zgłaszać...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z tymi konsultantami to tak właśnie jest...i to we wszystkich specjalizacjach....ale na szczęście my mamy Wlade'a, więc razie co, będziemy się do niego o pomoc zgłaszać...;)

 

jakby co to się polecam :icon_wink:

a tak na poważnie to traktuje swoją pracę bardzo poważnie bo nawet jeśli klient nie wierzy w FS to ja wiem ze ono działa i każda "wpadka" może zrobić komuś krzywdę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Chciałam zapytać czy można w jakiś sposób zniwelować niekorzystne ustawienie łózka w pokoju ? Mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu i nie mam możliwości przestawienia łóżka. Śpię dokładnie w ,,pozycji trumiennej'', zapewne tego wynikiem jes niespokojny sen. Często budzę się w nocy, wstaję niewyspana i zmęczona. Czy zmiana pozycji- głową w kierunku drzwi może to zmienić?

Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno musisz zamykać w czasie spania drzwi wejściowe. Możliwe ze śpisz w swoim niekorzystnym kierunku i możne odwrotna pozycja byłaby lepsza ale musiałabyś dać za wezgłowie jakiś ciężki mebel albo parawan. Wreszcie brak wypoczynku może świadczyć o złym miejscu samego pokoju względem wykresu całego mieszkania.

Aby konkretnie odpowiedzieć musiałbym znać wykres i plan mieszkania.

 

pozdrawiam

wlade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Chciałam jeszcze się upewnić, że chodzi tu o drzwi wejściowe do samego pokoju w którym śpię, ponieważ dzrwi do mieszkania są zawsze zamknięte, zazwyczaj obydwie pary.

Pozdrawiam

Ana90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam dopytać o jeszcze jedną rzecz - czy umieszczenie jakichś przedmiotów może wpłynąć korzystnie na energię tego pokoju? Jeśli tak to jakich?W jakich miejscach je postawić?

Mebel niestety nie zmieści się w przestrzeni jaka jest między łóżkiem a ścianą, parawan myślę, żę tak.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam gorąco.

Ana90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Chciałam jeszcze się upewnić, że chodzi tu o drzwi wejściowe do samego pokoju w którym śpię, ponieważ dzrwi do mieszkania są zawsze zamknięte, zazwyczaj obydwie pary.

Pozdrawiam

Ana90

 

tak, chodzi o drzwi do pokoju gdzie śpisz

 

Aniu to co możemy stawiać jeszcze w pokoju zależy od tego jaki w tym miejscu mamy wykres.Generalnie to co mogę Ci powiedzieć bez znajomości Twojego wykresu to zawsze łózko nie powinno stać na przeciwko drzwi wejściowych, tak samo nie możesz spać w pozycji "trumiennej" czyli nogami w stronę drzwi do pokoju. Wezgłowie łóżka powinno być dosunięte do ściany albo chociaż z tyłu powinna stać jakaś większa komoda lub inny masywny mebel dający oparcie. Nad głowa na ścianie nie wieszamy tez żadnych większych półek i obrazów w masywnych ramach - może to wywołać bezsenność.

Dobrze mieć przy łóżku tak zwany kalabasz czyli owoc zdrewniałej tykwy, który wytwarza korzystne biopole. Jest to remedium na tak zwana gwiazdę (energię) choroby i gdy ona wystepuje w sypialni to koniecznie kalabasz musi tam stać.

Edytowane przez wlade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlade:) a co jest dobre na milosc, jakie pzredmioty ?;)

 

kiciu,

czasami w wykresach domów/mieszkań znajduje się pewna kombinacja która możemy aktywować stawiając żywe kwiaty w wodzie. Ma to fantastyczny wpływ na miłość ale czasami może wywołać "niepożądany romans" ;-), dobrze tez wpływa na naukę i pomyślność na egzaminach. Nie wiem czy masz taką kombinację u siebie więc nie powiem Ci gdzie masz postawić takie remedium. Generalnie zawsze zaczyna się od wykresu i szuka miejsc odpowiedzialnych za osobę aby moc podziałać na pewne aspekty w jej życiu.

W internecie pisze się o stawianiu pary ptaszków, delfinów itd ale są to wymysły metody intuicyjnej która króluje w kolorowych czasopismach i niestety nie działa ;-)

Można ewentualnie dobierać element otoczenia bazując na wykresie osobistym, które mogą przyciągnąć partnera. Mając daty urodzenia obojga, mogę stwierdzić czy pasują do siebie i czy między nimi zagości miłośc i harmonia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlade i ja proszę o radę:

1. U mnie w rodzinie jest chłpczyk w wieku 10 lat i od jakiegoś czasu ma powazne problemy z zasypaniem, czy może b yć przyczyną zle ustawinie łożka ( łózko stoi tak, że kamil ma za swoją glową z prawej strony drzwi do pokoju spi w kierunku "do okna" jednak pokój jest maly i dość duzo w nim polek nad łożkiem ma mapę ale nie jest w żadnej ramie tym bardziej ciężkiej....

 

2. Niestety mieszkam w bloku i sypialnia malżeńska też jest salonem co można zrobić żeby miejsce sprzyjało milości? poradzono mi zeby w tym pokoju bylo jak najmniej mebli o ostrych kantach, żeby bibeloty byly podwojne, i żeby zlikwiedować kawiaty których liście mają osty ksztalt....czy to prawda co jeszcze można dodać?

 

3. Łazienki w blokach niestety też są na przeciwko drzwi wejściowych czyli chyba też niezbyt dobre rozwiązanie co robić żeby zmienić energię oprocz tego ,że dobrze byloby zamykać drzwi od lazienki?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlade i ja proszę o radę:

1. U mnie w rodzinie jest chłpczyk w wieku 10 lat i od jakiegoś czasu ma powazne problemy z zasypaniem, czy może b yć przyczyną zle ustawinie łożka ( łózko stoi tak, że kamil ma za swoją glową z prawej strony drzwi do pokoju spi w kierunku "do okna" jednak pokój jest maly i dość duzo w nim polek nad łożkiem ma mapę ale nie jest w żadnej ramie tym bardziej ciężkiej....

 

Aby dokładnie wskazać ewentualne przyczyny kłopotów z zasypianiem musiałbym znać cały wykres mieszkania oraz jego plan. Być może pokój małego znajduje się w niekorzystnym sektorze całego wykresu. Na "już" mogę powiedzieć że nie może na ścianie za głową wisieć żadna ciężka połka czy inny element. Z opisu wynika, że wezgłowie łózka jest na ścianę z drzwiami - jeśli tak, to jest to niekorzystne. Proszę mu zamykać drzwi do spania albo przestawić łóżko ale domyślam się że to pokój tak zwany "tramwaj" czyli wąski pokój z oknem na przeciwko drzwi. Nie ma tam za dużo manewrów ale coś wymyślić można. Inna sprawa to spanie z głową skierowaną w kierunku swojego Gua. Znając datę urodzenia można wskazać takie kierunki.

 

2. Niestety mieszkam w bloku i sypialnia malżeńska też jest salonem co można zrobić żeby miejsce sprzyjało milości? poradzono mi zeby w tym pokoju bylo jak najmniej mebli o ostrych kantach, żeby bibeloty byly podwojne, i żeby zlikwiedować kawiaty których liście mają osty ksztalt....czy to prawda co jeszcze można dodać?

 

Jak zwykle będę nudny :_paluszkiem: i powiem że wszystko zależy od wykresu. Są takie energie które się pobudza i wtedy w małżeństwie kipi od miłości ale również czasami mogą występować pokusy romansów :lol_na:

Te stawianie parami wszystkiego to bujda a kwiaty własne służą do aktywizowania energii o których pisałem wyżej, tylko trzeba wiedzieć gdzie je postawić.

 

3. Łazienki w blokach niestety też są na przeciwko drzwi wejściowych czyli chyba też niezbyt dobre rozwiązanie co robić żeby zmienić energię oprócz tego ,że dobrze byloby zamykać drzwi od lazienki?

Ech ... ten odwieczny problem ...

Proszę nie wierzyć w te bajki ! Nie ma takiej zasady w FS. Drzwi powinny być zamknięte ale tylko i wyłącznie ze względów estetycznych.

 

pozdrawiam wszystkich

wlade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdecznie dziękuję za rady no tak siatka bagua....ale chyba to jednak zbyt dużo pracy dla ciebie, gdybym opisala Ci rozklad naszego mieszkania...pytanie:

Czy na każde pomieszczenie naklada się siatkę bagua czy stosuje się ja ogólnie na cale mieszkanie? bo jak na cale mieszkanie to wygląda na to, że toaleta to "slawa.mądrość, reputacja" o tak patrząc to pokoj dziecięcy mi tu pasuje...a kuchnia na związki...pod warunkiem, że przykladamy na cały rozkład mieszkania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykres nakładamy na całe mieszkanie ale zapomnij o strefach kariery, związków bo to tak zwane FS Intuicyjne które działa tylko na podświadomość. Wejdź na moją stronę, tam znajdziesz artykuł: "Wiele twarzy Feng Shui" - po tym ci się rozjaśni co jest co ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ewentualnie dobierać element otoczenia bazując na wykresie osobistym, które mogą przyciągnąć partnera. Mając daty urodzenia obojga, mogę stwierdzić czy pasują do siebie i czy między nimi zagości miłośc i harmonia.

 

Można prosić o takie sprawdzenie? I jeszcze jedno pytanie, jak samemu nakreślić sobie taką siatkę żeby wiedzieć co za co odpowiada zgodnie z daną osobą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to pasujecie do siebie. Ty możesz być dla niego inspiracją w życiu a on może cie silnie wspierać (może czasami za bardzo ;-0)

Uważaj na jego wybuchowy charakter a potrafi być ostry jak brzytwa a do tego jeszcze pedantyczny ale dobrze zorganizowany.

Wokół ciebie zawsze roiło się od facetów a oni mają na ciebie spory wpływ, więc jeśli już masz tego właściwego to niech tak lepiej zostanie ;-)

 

to tyle z tematu dopasowania

pozdrawiam

wlade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlade sledzę ostatnio Twoje artykuly i zupenie inny obraz mam teraz na temat feng shui, czy bardzo pracochlonne jest takie sprawdzenie na podstawie dat urodzenia jak do siebie pasujemy? jak moge to podaję daty urodzenia ja 11.11.1978 i on 25.09.1975 (jeżeli nie masz czasu rozumiem jak nie tego nie sprawdzisz)pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

niestety to dość czasochłonna operacja a poprzedni przypadek zrobiłem od reki bo zdarzyło się małe okienko ;-)

klienci mają pierwszeństwo.

Wykres 4 filarów ma czasami kilkanaście stron i sporo informacji jest tam do wykorzystania. Czasami ludzie mówią że to droga inwestycja ale nie wiedzą ile to pochłania czasu i pracy. Zresztą zastosowanie tych rad w życiu zwraca się stukrotne. Wykonuję też czasami właśnie takie mini analizy porównawcze za jakiś niewielki procent ceny analizy.

Co do Twojej prośby to w chwili wolnego czasu zerkne ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ MARGARETAS!!

 

jesli mozesz rozrysuj mi twoje miejsce do spania i jak chcesz rozklad calego pietra z oknami i dzwiami oraz kierunkami swiata...i kolorami oraz obrazami jakie masz w pokoju /pokojah /

a dam ci odpowiedz...

 

pozdrwaiam angel1269

pisz [email protected]

 

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ MARGARETAS!!

 

jesli mozesz rozrysuj mi twoje miejsce do spania i jak chcesz rozklad calego pietra z oknami i dzwiami oraz kierunkami swiata...i kolorami oraz obrazami jakie masz w pokoju /pokojah /

a dam ci odpowiedz...

 

 

a co do tego mają obrazy na ścianach ? :ysz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

a ja spie.. jak by to powiedziec.. łózko mam ustawione równolegle do sciany na której sa drzwi, a nogi sa skierowane w duł, czyli mniej więcej w kierunku drzwi. Czy to tez zla pozycja?

 

Z biurkiem strasznie źle się czuje. Pisząc tego posta mam drzwi za sobą tak więc czasem gdy słucham muzyki nie wiem nawet kto moze wejsc. A przede mna jest okno, więc słońce czasem mnie razi i chociaz monitor jest tylem do okna to jakims cudem to swiatlo sie odbija. Jak polecacie ustawić biurko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście pozycja biurka jest nieprawidłowa a dokładnie pozycja siedzącego. Co do łóżka to tez chyba nie jest zbyt dobrze. Możesz narysować plan pokoju ? -

będzie łatwiej doradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiem że strasznie mam zagracone

i myślę że z tego wynika wiele problemów

ten komin to takie wybrzuszenie w scianie, zaden tam kominek ;)

może to też ma jakis zly wplyw.

Na razie stopniowo zaczęłam sprzątać wyrzucać wszystko z szaf

byly tam rzeczy ktore od 3-4 lat nie nosiłam!!

zreszta caly pokoj jest jeszcze bardziej zagracony niz na tym obrazku, ale staram sie wszytsko potrochu uporządkowywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
kiciu,

czasami w wykresach domów/mieszkań znajduje się pewna kombinacja która możemy aktywować stawiając żywe kwiaty w wodzie. Ma to fantastyczny wpływ na miłość ale czasami może wywołać "niepożądany romans" ;-), dobrze tez wpływa na naukę i pomyślność na egzaminach. Nie wiem czy masz taką kombinację u siebie więc nie powiem Ci gdzie masz postawić takie remedium. Generalnie zawsze zaczyna się od wykresu i szuka miejsc odpowiedzialnych za osobę aby moc podziałać na pewne aspekty w jej życiu.

W internecie pisze się o stawianiu pary ptaszków, delfinów itd ale są to wymysły metody intuicyjnej która króluje w kolorowych czasopismach i niestety nie działa ;-)

Można ewentualnie dobierać element otoczenia bazując na wykresie osobistym, które mogą przyciągnąć partnera. Mając daty urodzenia obojga, mogę stwierdzić czy pasują do siebie i czy między nimi zagości miłośc i harmonia.

 

Hej

mam ogromną prośbę

czy mogłabym cie prosić o odpiwiedź czy pasujemy do siebie z męzem,

moja data urodzenia: 22.04.1974

data urodzenia mojego męża : 24.07.1973

 

Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

mam ogromną prośbę

czy mogłabym cie prosić o odpiwiedź czy pasujemy do siebie z męzem,

moja data urodzenia: 22.04.1974

data urodzenia mojego męża : 24.07.1973

 

Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam

 

Co prawda nie jestem wlade , ale postaram się odpowiedzieć. Twój mąż jest Metalem Yin i ma sporo żywiołu Ziemi w wykresie, może to oznaczać że jest raczej konserwatystą i chciałby czasem coś zmienić ale ma z tym problem. Natomiast Ty jesteś Wodą Yin i stanowisz dla niego inspirację. Pewnie to Tobie zawdzięcza swoje najlepsze decyzje. On bardzo mocno darzy Cię uczuciem, choć może nie zawsze to okazuje, może mieć problem z wyrażaniem uczuć, wszystko najpierw musi przemyśleć. Metal tworzy Wodę, więc Ty mu pomagasz iść naprzód, co jest mu bardzo potrzebne, on czasem potrzebuje takiej mobilizacji. Jest pewnie bardzo opiekuńczy, czasem mężczyźni z takimi wykresami bywają bardzo zazdrośni choć tego mogą nie okazywać, cierpią w milczeniu. Ty masz w wykresie zapisaną wielką i harmonijną miłość, ale musisz trochę nad tym popracować. Może się zdarzyć że swoimi słowami czy czynami niechcący zranisz bliską osobę. Tak naprawdę tego nie chcesz, ale jakoś samo tak się dzieje. Musicie dużo ze sobą rozmawiać i od razu wyjaśniać wszystkie najdrobniejsze rzeczy, aby nie urosły do rangi problemów. Twój mąż to wspaniały człowiek, bardzo opiekuńczy, odpowiedzialny i wierny. Ty jesteś niesamowicie kreatywna i inteligentna - to mu imponuje. Stanowicie bardzo ciekawa parę i raczej się sobie nie znudzicie. Tylko dbajcie o to aby rozmawiać ze sobą. Rozmowa to żywioł Wody - ten żywioł wspaniale uzupełnia Wasze wykresy. Jeszcze fajniej jeśli pojedziecie gdzieś nad jakąś wodę w kierunku północnym - tam możecie przeżyć niesamowite chwile.

Powinnaś pomyśleć o zajęciu się jakąś twórczością - drzemie w Tobie artystka!

Jest jednak pewne ale...wokół Twojego męża może "kręcić" się jakaś inna kobieta (chyba że Wy niedawno wzięliście ślub - wtedy oznacza to Ciebie). Mąż jest raczej wierny i z zasadami, ale bądź czujna.

 

Chciałam jeszcze dodać, że godzina i miejsce urodzenia mogą trochę zmienić w życiu osób. To co powyżej - to traktuj jako taką opinię z "grubsza", ponieważ nie znam godzin Waszych urodzeń.

Edytowane przez xuan
Uściślenie wypowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie jestem wlade , ale postaram się odpowiedzieć. Twój mąż jest Metalem Yin i ma sporo żywiołu Ziemi w wykresie, może to oznaczać że jest raczej konserwatystą i chciałby czasem coś zmienić ale ma z tym problem. Natomiast Ty jesteś Wodą Yin i stanowisz dla niego inspirację. Pewnie to Tobie zawdzięcza swoje najlepsze decyzje. On bardzo mocno darzy Cię uczuciem, choć może nie zawsze to okazuje, może mieć problem z wyrażaniem uczuć, wszystko najpierw musi przemyśleć. Metal tworzy Wodę, więc Ty mu pomagasz iść naprzód, co jest mu bardzo potrzebne, on czasem potrzebuje takiej mobilizacji. Jest pewnie bardzo opiekuńczy, czasem mężczyźni z takimi wykresami bywają bardzo zazdrośni choć tego mogą nie okazywać, cierpią w milczeniu. Ty masz w wykresie zapisaną wielką i harmonijną miłość, ale musisz trochę nad tym popracować. Może się zdarzyć że swoimi słowami czy czynami niechcący zranisz bliską osobę. Tak naprawdę tego nie chcesz, ale jakoś samo tak się dzieje. Musicie dużo ze sobą rozmawiać i od razu wyjaśniać wszystkie najdrobniejsze rzeczy, aby nie urosły do rangi problemów. Twój mąż to wspaniały człowiek, bardzo opiekuńczy, odpowiedzialny i wierny. Ty jesteś niesamowicie kreatywna i inteligentna - to mu imponuje. Stanowicie bardzo ciekawa parę i raczej się sobie nie znudzicie. Tylko dbajcie o to aby rozmawiać ze sobą. Rozmowa to żywioł Wody - ten żywioł wspaniale uzupełnia Wasze wykresy. Jeszcze fajniej jeśli pojedziecie gdzieś nad jakąś wodę w kierunku północnym - tam możecie przeżyć niesamowite chwile.

Powinnaś pomyśleć o zajęciu się jakąś twórczością - drzemie w Tobie artystka!

Jest jednak pewne ale...wokół Twojego męża może "kręcić" się jakaś inna kobieta (chyba że Wy niedawno wzięliście ślub - wtedy oznacza to Ciebie). Mąż jest raczej wierny i z zasadami, ale bądź czujna.

 

Chciałam jeszcze dodać, że godzina i miejsce urodzenia mogą trochę zmienić w życiu osób. To co powyżej - to traktuj jako taką opinię z "grubsza", ponieważ nie znam godzin Waszych urodzeń.

 

 

 

Mam ogromną prośbę bardzo mnie zintrygowała Twoja przepowiednia, zwłaszcza to pewne ale... w przedostanim zdaniu, poniżej podaje godziny urodzeń i bardzo ale to bardzo Cię prosze o ponowną interpretacje. Acha mój mąż jest bardzo mocno związany ze swoją matką, stoi przy nim murem w każdej sytuacji, czy to nie chodzi o starszą kobietę - jego matkę.

Pięknie Ci dziękuje za wszystko i ponawim pytanie czy do siebie pasujemy, czy będziemy razem, jak potoczy się nasze życie?

Nasze daty urodzenia:

Barbara urodz. 22.04.1974, godz. 11.30

Tomasz urodz. 24.07.1973r., godz. 14.45

 

Dziękuje i pozdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

basiax, jeszcze potrzebne są miasta w których się urodziliście :)

 

 

Ja urodziłam się w domu ale zostałam przewieziona do szpitala i w metryce mam wpisany szpital - Grójec

mój mąż - szpital - Grójec

 

Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja urodziłam się w domu ale zostałam przewieziona do szpitala i w metryce mam wpisany szpital - Grójec

mój mąż - szpital - Grójec

 

Dziękuje

 

chciałam jeszcze dodać że ślub braliśmy 16 lat temu, bo padło w twojej interpretacji takie pytanie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jesteś bardzo zapracowana ale bardzo Cię proszę odpowiedz jeśli możesz w wolnej chwili

na moje pytanie odnośnie tej kobiety. Bardzo mi zalezy.

Dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do xuan

 

mam wrażenie że musiałabyś mi powiedzieć coś złego i dlatego nie odpisujesz

odezwij się proszę cokolwiek by to nie było.

Miłego dnia

 

 

Nie, nie, nic nie ukrywam :)

Tylko nie miałam ani chwilki czasu. Jutro postaram się odpowiedzieć na pytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromną prośbę bardzo mnie zintrygowała Twoja przepowiednia, zwłaszcza to pewne ale... w przedostanim zdaniu, poniżej podaje godziny urodzeń i bardzo ale to bardzo Cię prosze o ponowną interpretacje. Acha mój mąż jest bardzo mocno związany ze swoją matką, stoi przy nim murem w każdej sytuacji, czy to nie chodzi o starszą kobietę - jego matkę.

Pięknie Ci dziękuje za wszystko i ponawim pytanie czy do siebie pasujemy, czy będziemy razem, jak potoczy się nasze życie?

Nasze daty urodzenia:

Barbara urodz. 22.04.1974, godz. 11.30

Tomasz urodz. 24.07.1973r., godz. 14.45

 

Dziękuje i pozdawiam

 

Basiu, wygląda na to, że to nie mama. Twój mąż wkroczył teraz w specyficzny nowy okres szczęścia, być może przechodzi jakiś moment przełomowy w życiu każdego faceta - kiedy to potrzebuje się sprawdzić, robi podsumowanie życia itd. To nie to że on szuka innych kobiet! O to możesz być spokojna. Natomiast on teraz potrzebuje więcej uwagi i komplementów z Twojej strony. Obecnie w tym nowym filarze szczęścia, on jest bardziej atrakcyjny, być może zaczął bardziej dbać o siebie (kryzys czterdziestolatka :uczen_na: ) i moga pokazać się wokół niego jakieś panie próbujące go poderwać. Ale u niego w wykresie na straży stoją zasady, tacy mężczyźni są raczej wierni. Na wszelki wypadek musisz jednak o niego zadbać tak po kobiecemu :mruga_na: Spróbuj go czymś zaskoczyć, wykaż jakąś nową inicjatywę, a wtedy żadna inna nie będzie miała szans.

 

W Twoim wykresie też widać że działasz na mężczyzn. Uważaj, bo może się nawet zdarzyć, że któryś sobie pomyśli więcej niż powinien i może Ci sprawić kłopoty. Generalnie mężczyźni mogą wywoływać w Tobie uczucie stłamszenia, bo będą próbowali narzucić Ci swoje racje, a Ty potrzebujesz wsparcia i trochę swobody dla rozwoju.To Cię nie dotyczy (bo masz męża) ale zdarza się że kobiety z takimi wykresami czują się bezpieczniej w relacjach z innymi kobietami, bo ze strony mężczyzn czują zagrożenie. Niektóre nawet doświadczają przemocy. Ciekawy wykres :icon_smile:

Ale jest podstępny, to jest wykres specjalnego typu - i trzeba by go zbadać dokładnie aby móc powiedzieć więcej, ale mam nadzieję że Ci odpowiedziałam na Twoje pytanie.

 

To znaczy ja nie jestem w stanie przewidzieć, czy będziecie razem - bo to jest decyzja ludzka. Gwiazdy w każdym razie mówią, że mogą być jakies zawirowania wokół osoby Twojego męża i może to rzutować na związek. Dlatego własnie radziłam Ci abyś wzięła sprawy w soje ręce i opanowała sytuację, bo w głównej mierze (tak mówią te wykresy) to od Ciebie zależy :mruga_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

Ja nie jestem zadna wielka specjalistka od fs, ale z tego co wywnioskowalam po wielu przeczytanych artykulach to:

 

-lozko powinno znajdowac sie na srodku sypialni

-za glowa powinna znajdowac sie sciana (oby nie do lazienki) a nie pusta przestrzen

-nogi nigdy nie powinny byc skierowane w kierunku drzwi, podobnie z reszta glowa

-w sypialni unika sie luster, jesli juz sa to najlepiej przykrywac je na noc badz unikac stawiania ich naprzeciwko lozka (chodzi o to, abysmy budzac sie rano nie napotykali swojego wzroku w lustrze)

-dobra opcja jest nieco naturalnego swiatla- okno, balkon...

-jesli pragniemy przyciagnac partnera to powinnismy zaopatrzec sie w przedmioty podwojne: dwie lapki, po roznych stronach lozka, dwa stoliki nocne, dywaniki no i przede wszystkim podwojne lozko z jednym materacem

-duzo koloru milosci- rozowego, naturalnych swiec i olejkow

-unikanie ostrego swiatla

-unikanie korzystania z urzaden typu laptop, komorka, telewizor..sypialnia ma byc miejscem odpoczynku i harmonii

-dobra energia wokol- porzadek i lad

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...