Jump to content

jezioro , chleb


marta.msibell

Recommended Posts

Śniło mi się że pływam z kimś , nie wiem kto to był , w jeziorze , a na jego całej powierzchni unoszą się rozmoczone kawałki chleba ,były mocno rozpulchnione , i pokrywały dokładnie cale jezioro , ale nie przeszkadzało to w pływaniu . Po jakimś czasie chleb zaczął znikać i można było dostrzec wodę , była przejrzysta , widoczne było dno ... Pamiętam że we śnie byłam zachwycona czystością wody ... Dziękuję za interpretację

Edited by marta.msibell
Link to comment
Share on other sites

To co jest najwazniejsze w Twoim snie to czysta przejrzysta woda w jeziorze a to oznacza powodzenie we wszystkich Twoich sprawach,takze w milosci. Gdy woda jest metna,brudna, nie widac dna oznaczaloby to klopoty.

Link to comment
Share on other sites

tak jak mowi Marcy czystosc wody pod koniec snu kojarzy mi sie bardzo dobrze ale na poczatku jest zalonieta chlebem, czyli cos przeslania tobie czystosc duszy, problemu czy sytuacji.nie do konca wiem co chleb moze tu oznaczac.masz jakies problemy z jedzeniem, ukladem trawiennym czy cos takiego?chleb w tym snie jest na pewno czyms co nie utrudnia tobie jakos strasznie zycia ale jesli ten 'chleb-problem' zniknie poczujesz sie naprawde dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Guest SooYoung

chleb kojarzy mi się z bezpieczeństwem, jak się jest najedzonym to jesteś bezpieczny

tez z pieniędzmi, za coś ten chleb trzeba kupić, pieniądze też dają nam bezpieczeństwo

pierwsza myśl że jak poczujesz się bezpieczna w życiu to będziesz spokojna i szczęsliwa

zwróć uwagę jak stoisz z pieniędzmi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...