Skocz do zawartości

wózek dziecięcy, zęby-czy mozna przyciagnąć sen?


kina

Rekomendowane odpowiedzi

Czy symbole wysnione zawsze oznaczają to co opisane jest w senniku, czy może byc tak, że jak się o czymś intensywnie myśli to się potem o tym jeszcze śni.

 

Wiem co oznacza symbol wózek dziecięcy i wiem co oznaczaja zęby.

 

Od jakiegos czasu myślę intensywnie przed położeniem się spać, żeby mi sie tylko te zęby nie przyśniły, tak jakbym przeczuwała, że mi się przyśnią i odpychała to od siebie. No i dzis mi sie przysniły. Sen nie miał jakiejś fabuły ciagnącej się, pamietam tylko symbole, zęby chyba dolne trzonowe (te dalsze) były popsute, druga scena to widziałam twarz mojej mamy bokiem, otworzyła usta i wyjęła dolną jakby sztuczną szczękę ale nie z zębów tylko taką metalową ażurową kratownicę albo coś co przypominało metalową koronkę (jak koronka z materiału ale z metalu). Wyjęła i włożyła ponownie.

Kolejny symbol to wózek dziecięcy, byłam w sklepie i oglądałam sobie jakis tam model, potem chwaliłam sie tym co posiadam. Wózek śnił mi sie też całkiem nie dawno. Dodam, ze o wózkach myslę też intensywnie, mam małe dziecko, interesuje się wózkami i oglądam sobie je na zywo jak i w internecie dość często.

 

Czy w takim wypadku mam sie przejmować znaczeniem tych symboli czy raczej ściągnełam na siebie ten sen? A może ściągnęłam bo tak miało być? Bo chyba znaczenie tego snu nie jest jakieś poztywne, wg mnie oznacza stratę, choć ciekawe jak zinterpretować metalową szczękę (zęby) mojej mamy. Gdyby były srebrne to było by jasne.

 

Może ktoś ma jakiś pomysł?

Dziękuję za wszystkie sugestie i odpowiedzi z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1.masz kogos chorego? po 2 wozek oznacza zdrowie i szczescie po 3.nie przejmuj sie sorki za bledy Pozdro Kazio

ps:to z mama,to chyba jakis klopot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...