Jump to content

Interpretacja kart. Bardzo proszę o pomoc.


Senderuska

Recommended Posts

Miesiąc temu zakończyłam szczęśliwy związek, który trwał ponad 1,5roku. Szczęsliwy oczywiscie był do czasu kiedy nie pojawily się osoby trzecie. Bardzo proszę o interpretację kart. Jest szansa zebysmy się jeszcze zeszli

i byli szczesliwi? Jak wygląda moj jutrzejszy egzamin? Będzie zdany?

 

 

Z góry dziękuje poswięcony czas.

Pozdrawiam :)

Edited by blond_bond
Link to comment
Share on other sites

10pik, 9 kier, As karo, As trefl, D kier, 10 karo, W karo, 9 karo=> w sprawach zawodowych zachowaj ostrożność, dzięki temu otoczenie Cię doceni, radosne niespodzianki. Ważne wiadomości, które zmuszą Cię do podjęcia decyzji, która odmieni życie,informacja może mówić o niewierności partnera. Nieudany wybór partnera/ kłopoty w związku. Miesiąc porozumiewania się. Wszelkie przeszkody pokonasz.możesz mieć oparcie w kobiecie o blond włosach. Unikaj pośpiechu i szybkich decyzji. Możesz dobrze zainwestować , w pracy zawodowej pomyślny zbieg okoliczności/ Bardziej precyzyjnie [powinnaś określać swoje marzenia i potrzeby, a wówczas uda Ci się je zrealizować.

W pik, W trefl, 9 pik, 10 trefl, 10 kier, K karo, D karo, D trefl->okres nauki jeszcze się nie skończył dla Ciebie. W twoim otoczeniu jest nieszczery, nieżyczliwy, fałszywy mężczyzna. Dodatkowo jest jeszcze młody mężczyzna, student, który wie czego chce i dąży do realizacji swoich celów. Jego metody bywają dość kontrowersyjne. Jego działania będą miały wpływ na Ciebie, na twoje plany. Pojawią się problemy, ale nie powinnaś się im poddać, weź się w garść, odzyskaj równowagę, unikaj kłótni. Możliwy zły obrót spraw, komplikacje i smutki. Świeci się światełko poprawy losu. Miła niespodzianka, wiadomość od bliskiej twemu sercu osoby, podróż we dwoje, radość w miłości. Powinnaś zwrócić uwagę na to co mówisz, możesz znaleźć się w nieprzyjemnej sytuacji, wsparcie uzyskasz u swojej mamy lub koleżanki która jest starsza od Ciebie.

K pik, K trefl, D pik, K kier, As kier (o), As pik (o), W kier, 9 trefl=> naucz się relaksować i zadbaj o siebie. Potrzebny CI wyjazd, ktoś Ci pomoże- posłuchaj jego rad. Będzie to uczciwy człowiek, popchnie Cię do działania i zmobilizuje Cie do wysiłku. To człowiek inteligentny, darzy Cię szacunkiem, a może czymś więcej. Zachowaj dystans. Możesz znajdować się pod wpływem samotnej kobiety (rozwódka, wdowa), która wycierpiała w swoim życiu w zw. z odejściem bliskiej jej osoby.W przyszłości spotkasz atrakcyjnego blondyna, który złoży Ci propozycję, nie obawiaj się jej przyjąć, jednak nie obiecuj sobie zbyt wiele. W rodzinie małe troski a także zawód miłosny. Jakiś mężczyzna będzie miał do załatwienia sprawy urzędowe, potoczą się one po jego myśli.Czeka Cię spotkanie przyjacielskie, może to być szczęśliwy przypadek. Spełnienie planów, spraw tych sercowych. Bądź skrupulatna , uczciwa, a osiągniesz sukces. uważaj na zazdrośc. Czeka Cię krótka gościna lub niedaleka podróż.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Ibiza

ale karty lubia historie opowiadac... zdradzil Cie facio i obczaj jaki masz pierwszy rzad przeszlosci kolejno

opowiadac...

-10 pik i 9 kier - blokada

-10 pik i 9 kier - blokada milosci

- 10 karo i as terfl -nie spodziewalas sie tego. Jakies wiadomosci powodujace blokade byly w to wplatane. Plotki, smsy... nie wiem

i ostatecznie Ty jako dama kier bo pisalas ze blondi jestes

ale spox. To masz w przeszlosci

Podaj kolor wlosow Twojego fcia bylego i tej 3 osoby. No i powiedz czy byl staszy d Ciebie czy nie bo albo bede go szukac w krolu albo walecie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...