Skocz do zawartości

komunia swieta


stokrotka89r

Rekomendowane odpowiedzi

Snilo mi sie że poznalam dziewczyne, gdzies w moim wieku... zaprowadzila mnie do parku i pokazala mi lawke... powiedziala ze tu zmarla że ja tu zamordowano za pomocy noza... zaprzyjaznilam sie z nia bardzo, Po jakims czasie powiedziala mi ze chyba moze isc juz do nieba, a ja stalam w sukience z komunii świetej i plakalam za nia choc wiedzialam ze zawsze bedzie blisko mnie... Pominelam fakt ze nawet mi sie przedstawila, miala na imie Magda. I tak stalam w tej sukience adidasach i rozpaczalam za nia.. potem sie obudzilam i dlugo jescze zbieralo mi sie na placz... co to wszytsko oznacza, jest ro dla mnie bardzo wazne prosze mi pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to juz nie pierwszy raz ;/ Ja to sie nie znam na tych rzeczach... Caly czas o tym mysle...

kiedys lezalam kolo swojego chlopaka zamknelam oczy i sie przenioslam gdzies widzialam piekne swiatlo bylam tam gdzie jest wszytko marmurowe przechodzilam miedzy jakimis filarami i zobaczylam krzyz z czerwona wstazka... wizja?! heh dziwne... Wierze w takie rzeczy ale dosc dziwne ze mi sie to przeydaza...

Najbardziej dziwne bylo to jak snily mi sie anioly wypadajace z okna... rozmawialam z jednym aniolem, znalam go ale nie wiem skad... Anioly staly w kolejce do okna skakaly z niego, dziwilam sie bo na samym poczatku snu widzialam budynek jednopietrowy... myslsalsm ze one sie jakos rozpedzaja... na drugi dzien dowiedzialam sie ze moj tata nie zyje ze wypadl z okna... i niech mi teraz ktos powie ze anioly to cos dobrego:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...